NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.
CUI RO46286475 · J2022001144336 · Municipiul Suceava, Suceava
NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Suceava, județul Suceava, înființată la 10 iunie 2022 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2022001144336. Activitatea principală, conform codului CAEN 4211, este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO46286475). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 13.131.863 lei, un profit net de 8.392.977 lei, 4 angajați.
Date de identificare NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO46286475
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022001144336
- EUID
- ROONRC.J2022001144336
- Data înființării
- 10 iunie 2022 (4 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 4
- Verificat la ANAF
- 28 august 2026
Sediul social NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.
- Adresă
- ALEEA NUCULUI, NR.6, BL.6, SC.A, AP.2, Municipiul Suceava, jud. Suceava, cod poștal 720067
- Localitate
- Municipiul Suceava
- Județ
- Suceava
Domeniul de activitate NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4211
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere
Date de bilanț NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.131.863 lei | 8.392.977 lei | 4.398.268 lei | 9.188.287 lei | 4 |
| 2024 | 3.946.000 lei | 2.647.166 lei | 1.169.202 lei | 2.650.081 lei | 2 |
| 2023 | 1.976.989 lei | 1.565.722 lei | 360.466 lei | 1.570.915 lei | 2 |
- • Datoriile reprezintă 32% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 233% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Pi••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.
- Ce cod CAEN are NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. este 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4211 în CAEN Rev. 2.
- Este NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO46286475.
- Când a fost înființată NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
- NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată pe 10 iunie 2022 și are o vechime de 4 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
- În 2025, NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.131.863 lei și un profit net de 8.392.977 lei, cu 4 angajați.
- Cine este administratorul NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
- Administratorul firmei NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Pi••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
- Leadero are pentru NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L.?
- Sediul social al firmei NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. este la adresa: ALEEA NUCULUI, NR.6, BL.6, SC.A, AP.2, Municipiul Suceava, jud. Suceava, cod poștal 720067.
- NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 august 2026), NEOACTIV CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Suceava
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4211 din Suceava, după cifra de afaceri.
- CHEZA SRL · Sat Măneuți, Comuna Frătăuții Vechi
- ELBI SA · Fălticeni
- BAXCOM SRL · Marginea
- NORD ACGIV S.R.L.-D. · Sat Moldova-Sulița, Comuna Moldova-Sulița
- FLORCONSTRUCT SRL · Suceava
- LODOR CONSTRUCT S.R.L. · Vicovu de Jos
- HDS-SERVICII PUBLICE S.R.L. · Sat Horodnic de Sus, Comuna Horodnic de Sus
- G.T.M. RUTIER S.R.L. · Marginea