EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.
CUI RO46840731 · J2022000730099 · Loc. Insurăței, Oraș Insurăței, Brăila
EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Loc. Insurăței, Oraș Insurăței, județul Brăila, înființată la 15 septembrie 2022 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2022000730099. Activitatea principală, conform codului CAEN 4321, este „Lucrări de instalații electrice". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO46840731). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.899.908 lei, un profit net de 295.197 lei, 2 angajați.
Date de identificare EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO46840731
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022000730099
- EUID
- ROONRC.J2022000730099
- Data înființării
- 15 septembrie 2022 (3 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 2
- Verificat la ANAF
- 27 august 2026
Sediul social EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.
- Adresă
- ORȘ. ÎNSURĂȚEI, ȘOS. BRĂILEI, NR.24, BL.B1, SC.3, ET.2, AP.23, Loc. Insurăței, Oraș Insurăței, jud. Brăila, cod poștal 815300
- Localitate
- Loc. Insurăței, Oraș Insurăței
- Județ
- Brăila
Domeniul de activitate EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4321
Date de bilanț EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.899.908 lei | 295.197 lei | 722.591 lei | 324.421 lei | 2 |
| 2024 | 908.215 lei | 24.952 lei | 94.474 lei | 169.363 lei | - |
| 2023 | 840.524 lei | 144.211 lei | 107.639 lei | 144.411 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 69% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 109% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.
- Administrator
- Is••• ••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.
- Ce cod CAEN are EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. este 4321 – Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4321 în CAEN Rev. 2.
- Este EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO46840731.
- Când a fost înființată EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.?
- EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. a fost înființată pe 15 septembrie 2022 și are o vechime de 3 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. în 2025?
- În 2025, EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.899.908 lei și un profit net de 295.197 lei, cu 2 angajați.
- Cine este administratorul EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.?
- Administratorul firmei EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Is••• ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L.?
- Sediul social al firmei EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. este la adresa: ORȘ. ÎNSURĂȚEI, ȘOS. BRĂILEI, NR.24, BL.B1, SC.3, ET.2, AP.23, Loc. Insurăței, Oraș Insurăței, jud. Brăila, cod poștal 815300.
- EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 august 2026), EFFICIENT ELECTRIC LIVE-STREAM S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Brăila
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4321 din Brăila, după cifra de afaceri.
- ELECTRIX BRAILA SRL · Brăila
- UNIEL SERV S.R.L. · Municipiul Brăila
- DISTRISAN SRL · Brăila
- BRANȘAMENTE SI RETELE S.R.L. · Municipiul Brăila
- B.E.N. ELECTRO SERV SRL · Brăila
- AB STAR ELECTRIC S.R.L. · Brăila
- VMC ADVANTAGE SOLAR ENERGY S.R.L. · Brăila
- ENERGETICA PRESTSERV SRL · Brăila