ALEDA LIDA S.R.L.

CUI 46844733 · J33/1975/2022 · Sat Rotopănești, Comuna Horodniceni, Suceava

În funcțiune

ALEDA LIDA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Rotopănești, Comuna Horodniceni, județul Suceava, înființată la 15 septembrie 2022 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J33/1975/2022. Activitatea principală, conform codului CAEN 4721, este „Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 327.084 lei, un profit net de 10.490 lei, 1 angajat.

Date de identificare ALEDA LIDA S.R.L.

CUI / Cod fiscal
46844733
Nr. Registrul Comerțului
J33/1975/2022
EUID
ROONRC.J33/1975/2022
Data înființării
15 septembrie 2022 (3 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social ALEDA LIDA S.R.L.

Adresă
Fundoaia 116, Sat Rotopănești, Comuna Horodniceni, jud. Suceava, cod poștal 727314
Localitate
Sat Rotopănești, Comuna Horodniceni
Județ
Suceava

Domeniul de activitate ALEDA LIDA S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4721 – Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
Echivalent CAEN Rev. 2
4721,4781,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
4
  • 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4729

Date de bilanț ALEDA LIDA S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025327.084 lei10.490 lei71.224 lei-49.171 lei1
2023291.426 lei−16.571 lei74.417 lei-16.852 lei1
202280.498 lei−481 lei43.711 lei-281 lei1
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -49.171 lei.
  • Datoriile reprezintă 323% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 12% față de 2023.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ALEDA LIDA S.R.L.

Administrator
Pă••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ALEDA LIDA S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ALEDA LIDA S.R.L.

Ce cod CAEN are ALEDA LIDA S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei ALEDA LIDA S.R.L. este 4721 – Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4721,4781,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este ALEDA LIDA S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. ALEDA LIDA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 46844733, fără prefixul RO).
Când a fost înființată ALEDA LIDA S.R.L.?
ALEDA LIDA S.R.L. a fost înființată pe 15 septembrie 2022 și are o vechime de 3 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ALEDA LIDA S.R.L. în 2025?
În 2025, ALEDA LIDA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 327.084 lei și un profit net de 10.490 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul ALEDA LIDA S.R.L.?
Administratorul firmei ALEDA LIDA S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Pă••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul ALEDA LIDA S.R.L.?
Sediul social al firmei ALEDA LIDA S.R.L. este la adresa: Fundoaia 116, Sat Rotopănești, Comuna Horodniceni, jud. Suceava, cod poștal 727314.
ALEDA LIDA S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), ALEDA LIDA S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Suceava

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4721 din Suceava, după cifra de afaceri.