NPR PLUS S.R.L.

CUI RO47337046 · J19/721/2022 · Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita

În funcțiune

NPR PLUS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Miercurea Ciuc, județul Harghita, înființată la 19 decembrie 2022 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J19/721/2022. Activitatea principală, conform codului CAEN 4639, este „Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO47337046). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 781.193 lei, un profit net de 40.572 lei, 1 angajat.

Date de identificare NPR PLUS S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO47337046
Nr. Registrul Comerțului
J19/721/2022
EUID
ROONRC.J19/721/2022
Data înființării
19 decembrie 2022 (3 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
2 august 2026

Sediul social NPR PLUS S.R.L.

Adresă
BRADULUI 9, Municipiul Miercurea Ciuc, jud. Harghita, cod poștal 530183
Localitate
Municipiul Miercurea Ciuc
Județ
Harghita

Domeniul de activitate NPR PLUS S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Echivalent CAEN Rev. 2
4639
Coduri CAEN secundare autorizate
4
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4649 – Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 5210 – Depozitări

Date de bilanț NPR PLUS S.R.L.

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025781.193 lei40.572 lei189.516 lei470.980 lei1
20241.977.218 lei343.622 lei368.636 lei452.582 lei1
20231.423.289 lei163.934 lei1.031.314 lei163.627 lei1
20220 lei−307 lei307 lei-307 lei1
  • Datoriile reprezintă 29% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 60% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere NPR PLUS S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Fl••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru NPR PLUS S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre NPR PLUS S.R.L.

Ce cod CAEN are NPR PLUS S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei NPR PLUS S.R.L. este 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4639 în CAEN Rev. 2.
Este NPR PLUS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. NPR PLUS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO47337046.
Când a fost înființată NPR PLUS S.R.L.?
NPR PLUS S.R.L. a fost înființată pe 19 decembrie 2022 și are o vechime de 3 ani.
Ce cifră de afaceri a avut NPR PLUS S.R.L. în 2025?
În 2025, NPR PLUS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 781.193 lei și un profit net de 40.572 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul NPR PLUS S.R.L.?
Administratorul firmei NPR PLUS S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Fl••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta NPR PLUS S.R.L.?
Leadero are pentru NPR PLUS S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul NPR PLUS S.R.L.?
Sediul social al firmei NPR PLUS S.R.L. este la adresa: BRADULUI 9, Municipiul Miercurea Ciuc, jud. Harghita, cod poștal 530183.
NPR PLUS S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (2 august 2026), NPR PLUS S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Harghita

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4639 din Harghita, după cifra de afaceri.