CLEAN ROUTINE S.R.L.

CUI 47345600 · J21/803/2022 · Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, Ialomița

În funcțiune

CLEAN ROUTINE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, județul Ialomița, înființată la 20 decembrie 2022 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J21/803/2022. Activitatea principală, conform codului CAEN 8121, este „Activități generale de curățenie a clădirilor". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 4.390 lei, o pierdere netă de 9.139 lei, 1 angajat.

Date de identificare CLEAN ROUTINE S.R.L.

CUI / Cod fiscal
47345600
Nr. Registrul Comerțului
J21/803/2022
EUID
ROONRC.J21/803/2022
Data înființării
20 decembrie 2022 (3 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social CLEAN ROUTINE S.R.L.

Adresă
ȘTEFAN CEL MARE 29, Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, jud. Ialomița, cod poștal 925200
Localitate
Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei
Județ
Ialomița

Domeniul de activitate CLEAN ROUTINE S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
Echivalent CAEN Rev. 2
8121

Date de bilanț CLEAN ROUTINE S.R.L.

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20254.390 lei−9.139 lei36.790 lei-7.466 lei1
202432.640 lei6.852 lei8.090 lei1.673 lei1
20234.530 lei−5.035 lei8.305 lei-5.178 lei1
20220 lei−243 lei1.000 lei-243 lei-
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -7.466 lei.
  • Datoriile reprezintă 50% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 9.139 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 87% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere CLEAN ROUTINE S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Co••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CLEAN ROUTINE S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CLEAN ROUTINE S.R.L.

Ce cod CAEN are CLEAN ROUTINE S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei CLEAN ROUTINE S.R.L. este 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8121 în CAEN Rev. 2.
Este CLEAN ROUTINE S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. CLEAN ROUTINE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 47345600, fără prefixul RO).
Când a fost înființată CLEAN ROUTINE S.R.L.?
CLEAN ROUTINE S.R.L. a fost înființată pe 20 decembrie 2022 și are o vechime de 3 ani.
Ce cifră de afaceri a avut CLEAN ROUTINE S.R.L. în 2025?
În 2025, CLEAN ROUTINE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.390 lei și o pierdere netă de 9.139 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul CLEAN ROUTINE S.R.L.?
Administratorul firmei CLEAN ROUTINE S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Co••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta CLEAN ROUTINE S.R.L.?
Leadero are pentru CLEAN ROUTINE S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul CLEAN ROUTINE S.R.L.?
Sediul social al firmei CLEAN ROUTINE S.R.L. este la adresa: ȘTEFAN CEL MARE 29, Loc. Țăndărei, Oraș Țăndărei, jud. Ialomița, cod poștal 925200.
CLEAN ROUTINE S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), CLEAN ROUTINE S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Ialomița

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8121 din Ialomița, după cifra de afaceri.