LAMBDA ENGINEERING S.R.L.

CUI RO47451236 · J22/126/2023 · Municipiul Iași, Iași

În funcțiune

LAMBDA ENGINEERING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Iași, județul Iași, înființată la 16 ianuarie 2023 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/126/2023. Activitatea principală, conform codului CAEN 5590, este „Alte servicii de cazare". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO47451236). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 12.810 lei, un profit net de 1.662 lei, 0 angajați.

Date de identificare LAMBDA ENGINEERING S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO47451236
Nr. Registrul Comerțului
J22/126/2023
EUID
ROONRC.J22/126/2023
Data înființării
16 ianuarie 2023 (3 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social LAMBDA ENGINEERING S.R.L.

Adresă
SEMNULUI 6, Municipiul Iași, jud. Iași, cod poștal 700010
Localitate
Municipiul Iași
Județ
Iași

Domeniul de activitate LAMBDA ENGINEERING S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5590 – Alte servicii de cazare
Echivalent CAEN Rev. 2
5590,6820
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Date de bilanț LAMBDA ENGINEERING S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202512.810 lei1.662 lei4.089 lei11.636 lei0
2024327.360 lei267.196 lei5.462 lei267.436 lei1
2023283.371 lei242.212 lei4.072 lei242.412 lei0
  • Datoriile reprezintă 26% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 96% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere LAMBDA ENGINEERING S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Cu••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru LAMBDA ENGINEERING S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre LAMBDA ENGINEERING S.R.L.

Ce cod CAEN are LAMBDA ENGINEERING S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei LAMBDA ENGINEERING S.R.L. este 5590 – Alte servicii de cazare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5590,6820 în CAEN Rev. 2.
Este LAMBDA ENGINEERING S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. LAMBDA ENGINEERING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO47451236.
Când a fost înființată LAMBDA ENGINEERING S.R.L.?
LAMBDA ENGINEERING S.R.L. a fost înființată pe 16 ianuarie 2023 și are o vechime de 3 ani.
Ce cifră de afaceri a avut LAMBDA ENGINEERING S.R.L. în 2025?
În 2025, LAMBDA ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 12.810 lei și un profit net de 1.662 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul LAMBDA ENGINEERING S.R.L.?
Administratorul firmei LAMBDA ENGINEERING S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Cu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta LAMBDA ENGINEERING S.R.L.?
Leadero are pentru LAMBDA ENGINEERING S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul LAMBDA ENGINEERING S.R.L.?
Sediul social al firmei LAMBDA ENGINEERING S.R.L. este la adresa: SEMNULUI 6, Municipiul Iași, jud. Iași, cod poștal 700010.
LAMBDA ENGINEERING S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), LAMBDA ENGINEERING S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Iași

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5590 din Iași, după cifra de afaceri.