MSC CREWING SERVICES S.R.L.

CUI RO48068299 · J2023001469135 · Municipiul Constanța, Constanța

În funcțiune

MSC CREWING SERVICES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Constanța, județul Constanța, înființată la 27 aprilie 2023 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2023001469135. Activitatea principală, conform codului CAEN 7810, este „Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO48068299). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 20.721.620 lei, un profit net de 2.515.417 lei, 56 angajați.

Date de identificare MSC CREWING SERVICES S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO48068299
Nr. Registrul Comerțului
J2023001469135
EUID
ROONRC.J2023001469135
Data înființării
27 aprilie 2023 (3 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
56
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social MSC CREWING SERVICES S.R.L.

Adresă
STR. CĂLĂRAȘI, NR.36, Municipiul Constanța, jud. Constanța, cod poștal 900189
Localitate
Municipiul Constanța
Județ
Constanța

Domeniul de activitate MSC CREWING SERVICES S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Echivalent CAEN Rev. 2
7810
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 1812 – Alte activități de tipărire n.c.a.

Date de bilanț MSC CREWING SERVICES S.R.L.

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202520.721.620 lei2.515.417 lei6.227.031 lei3.187.115 lei56
20240 lei−302.063 lei356.031 lei671.699 lei2
20230 lei−12.238 lei26.599 lei973.762 lei-
  • Datoriile reprezintă 66% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MSC CREWING SERVICES S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Lu••• •••
Administrator
Pr••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MSC CREWING SERVICES S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MSC CREWING SERVICES S.R.L.

Ce cod CAEN are MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei MSC CREWING SERVICES S.R.L. este 7810 – Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7810 în CAEN Rev. 2.
Este MSC CREWING SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. MSC CREWING SERVICES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO48068299.
Când a fost înființată MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
MSC CREWING SERVICES S.R.L. a fost înființată pe 27 aprilie 2023 și are o vechime de 3 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MSC CREWING SERVICES S.R.L. în 2025?
În 2025, MSC CREWING SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.721.620 lei și un profit net de 2.515.417 lei, cu 56 angajați.
Cine este administratorul MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
Administratorul firmei MSC CREWING SERVICES S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Lu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
Leadero are pentru MSC CREWING SERVICES S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MSC CREWING SERVICES S.R.L.?
Sediul social al firmei MSC CREWING SERVICES S.R.L. este la adresa: STR. CĂLĂRAȘI, NR.36, Municipiul Constanța, jud. Constanța, cod poștal 900189.
MSC CREWING SERVICES S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), MSC CREWING SERVICES S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Constanța

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7810 din Constanța, după cifra de afaceri.