TABAKERA GROUP S.R.L.

CUI 48208317 · J23/3365/2023 · Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov

În funcțiune

TABAKERA GROUP S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Berceni, Comuna Berceni, județul Ilfov, înființată la 22 mai 2023 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J23/3365/2023. Activitatea principală, conform codului CAEN 4726, este „Comerț cu amănuntul al produselor din tutun". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2023, a raportat o cifră de afaceri de 35.066 lei, o pierdere netă de 2.010 lei, 1 angajat.

Date de identificare TABAKERA GROUP S.R.L.

CUI / Cod fiscal
48208317
Nr. Registrul Comerțului
J23/3365/2023
EUID
ROONRC.J23/3365/2023
Data înființării
22 mai 2023 (3 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social TABAKERA GROUP S.R.L.

Adresă
LĂCRĂMIOAREI 171D, Sat Berceni, Comuna Berceni, jud. Ilfov, cod poștal 77020
Localitate
Sat Berceni, Comuna Berceni
Județ
Ilfov

Domeniul de activitate TABAKERA GROUP S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4726 – Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
Echivalent CAEN Rev. 2
4726,4781,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
2
  • 4725 – Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4754 – Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

Date de bilanț TABAKERA GROUP S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202335.066 lei−2.010 lei43.115 lei-1.810 lei1
  • Capitaluri proprii negative în 2023: -1.810 lei.
  • Datoriile reprezintă 104% din activele totale în 2023.
  • Pierdere netă în 2023: 2.010 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TABAKERA GROUP S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ge••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TABAKERA GROUP S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TABAKERA GROUP S.R.L.

Ce cod CAEN are TABAKERA GROUP S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei TABAKERA GROUP S.R.L. este 4726 – Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4726,4781,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este TABAKERA GROUP S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. TABAKERA GROUP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 48208317, fără prefixul RO).
Când a fost înființată TABAKERA GROUP S.R.L.?
TABAKERA GROUP S.R.L. a fost înființată pe 22 mai 2023 și are o vechime de 3 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TABAKERA GROUP S.R.L. în 2023?
În 2023, TABAKERA GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 35.066 lei și o pierdere netă de 2.010 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul TABAKERA GROUP S.R.L.?
Administratorul firmei TABAKERA GROUP S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ge••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta TABAKERA GROUP S.R.L.?
Leadero are pentru TABAKERA GROUP S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul TABAKERA GROUP S.R.L.?
Sediul social al firmei TABAKERA GROUP S.R.L. este la adresa: LĂCRĂMIOAREI 171D, Sat Berceni, Comuna Berceni, jud. Ilfov, cod poștal 77020.
TABAKERA GROUP S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), TABAKERA GROUP S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Ilfov

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4726 din Ilfov, după cifra de afaceri.