BIGHI CONSTRUCT S.R.L.
CUI RO48617265 · J33/1373/2023 · Sat Coșna, Comuna Coșna, Suceava
BIGHI CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Coșna, Comuna Coșna, județul Suceava, înființată la 10 august 2023 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J33/1373/2023. Activitatea principală, conform codului CAEN 4312, este „Lucrări de pregătire a terenului". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO48617265). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 6.563.741 lei, un profit net de 960.290 lei, 18 angajați.
Date de identificare BIGHI CONSTRUCT S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO48617265
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/1373/2023
- EUID
- ROONRC.J33/1373/2023
- Data înființării
- 10 august 2023 (3 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 18
- Verificat la ANAF
- 7 aprilie 2026
Sediul social BIGHI CONSTRUCT S.R.L.
- Adresă
- Poiana Vinului, Sat Coșna, Comuna Coșna, jud. Suceava, cod poștal 727191
- Localitate
- Sat Coșna, Comuna Coșna
- Județ
- Suceava
Domeniul de activitate BIGHI CONSTRUCT S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4312
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere
Date de bilanț BIGHI CONSTRUCT S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.563.741 lei | 960.290 lei | 690.742 lei | 1.818.330 lei | 18 |
| 2024 | 2.550.517 lei | 764.656 lei | 186.215 lei | 880.040 lei | 5 |
| 2023 | 571.055 lei | 519.616 lei | 5.598 lei | 519.816 lei | 3 |
- • Datoriile reprezintă 28% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 157% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere BIGHI CONSTRUCT S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Sa••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru BIGHI CONSTRUCT S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre BIGHI CONSTRUCT S.R.L.
- Ce cod CAEN are BIGHI CONSTRUCT S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei BIGHI CONSTRUCT S.R.L. este 4312 – Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4312 în CAEN Rev. 2.
- Este BIGHI CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. BIGHI CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO48617265.
- Când a fost înființată BIGHI CONSTRUCT S.R.L.?
- BIGHI CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată pe 10 august 2023 și are o vechime de 3 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut BIGHI CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
- În 2025, BIGHI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.563.741 lei și un profit net de 960.290 lei, cu 18 angajați.
- Cine este administratorul BIGHI CONSTRUCT S.R.L.?
- Administratorul firmei BIGHI CONSTRUCT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Sa••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta BIGHI CONSTRUCT S.R.L.?
- Leadero are pentru BIGHI CONSTRUCT S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul BIGHI CONSTRUCT S.R.L.?
- Sediul social al firmei BIGHI CONSTRUCT S.R.L. este la adresa: Poiana Vinului, Sat Coșna, Comuna Coșna, jud. Suceava, cod poștal 727191.
- BIGHI CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (7 aprilie 2026), BIGHI CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Suceava
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4312 din Suceava, după cifra de afaceri.
- UTILAJ CONSTRUCT S.R.L. · VATRA-DORNEI
- IBB-HIB LOGISTICS S.R.L. · Șcheia
- MITRANCONTRANS S.R.L. · Sat Șinca, Comuna Cornu Luncii
- OMNISERVICE S.R.L. · FALTICENI
- AMISOF CONSTRUCT S.R.L. · Baia
- TITANO ARES S.R.L. · HORODNIC DE SUS
- SILVABEL SRL · Botoșani
- BOGDAN EXCAVATII S.R.L. · Sat Dornești, Comuna Dornești