NARRO ACTIVE S.R.L.
CUI RO48715832 · J2023016280402 · București Sectorul 3, București
NARRO ACTIVE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București Sectorul 3, județul București, înființată la 31 august 2023 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2023016280402. Activitatea principală, conform codului CAEN 5612, este „Activități ale unităților mobile de alimentație". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO48715832). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 142.895 lei, o pierdere netă de 60.672 lei, 0 angajați.
Date de identificare NARRO ACTIVE S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO48715832
- Nr. Registrul Comerțului
- J2023016280402
- EUID
- ROONRC.J2023016280402
- Data înființării
- 31 august 2023 (2 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 9 aprilie 2026
Sediul social NARRO ACTIVE S.R.L.
- Adresă
- MUREȘANA, București Sectorul 3, jud. București
- Localitate
- București Sectorul 3
- Județ
- București
Domeniul de activitate NARRO ACTIVE S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 5612 – Activități ale unităților mobile de alimentație
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 5610
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 1399 – Fabricarea altor articole textile n.c.a.
Date de bilanț NARRO ACTIVE S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 142.895 lei | −60.672 lei | 93.575 lei | 219.409 lei | 0 |
| 2023 | 9.814 lei | 9.084 lei | 730 lei | 9.284 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 30% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 60.672 lei.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 1356% față de 2023.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere NARRO ACTIVE S.R.L.
- Administrator
- Cu••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru NARRO ACTIVE S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre NARRO ACTIVE S.R.L.
- Ce cod CAEN are NARRO ACTIVE S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei NARRO ACTIVE S.R.L. este 5612 – Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5610 în CAEN Rev. 2.
- Este NARRO ACTIVE S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. NARRO ACTIVE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO48715832.
- Când a fost înființată NARRO ACTIVE S.R.L.?
- NARRO ACTIVE S.R.L. a fost înființată pe 31 august 2023 și are o vechime de 2 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut NARRO ACTIVE S.R.L. în 2025?
- În 2025, NARRO ACTIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 142.895 lei și o pierdere netă de 60.672 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul NARRO ACTIVE S.R.L.?
- Administratorul firmei NARRO ACTIVE S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Cu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul NARRO ACTIVE S.R.L.?
- Sediul social al firmei NARRO ACTIVE S.R.L. este la adresa: MUREȘANA, București Sectorul 3, jud. București.
- NARRO ACTIVE S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (9 aprilie 2026), NARRO ACTIVE S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul București
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5612 din București, după cifra de afaceri.
- TOPEXPRES FOOD SRL · București Sectorul 2
- YAO & LYLY SMART S.R.L. · București Sectorul 1
- FUDUL GRILL S.R.L. · București Sectorul 2
- DIRECT PROJECT AGENCY S.R.L. · București Sectorul 4
- TRAILER MADE S.R.L. · București
- BADI BUN ŞI TOT S.R.L. · București Sectorul 1
- GIA CONCEPT CONSULTING S.R.L. · București
- MAROON EXPERIENCE S.R.L. · București Sectorul 3