ARTHEX PROF SERV S.R.L.
CUI RO49417990 · J15/62/2024 · Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
ARTHEX PROF SERV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița, înființată la 16 ianuarie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J15/62/2024. Activitatea principală, conform codului CAEN 8299, este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO49417990). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 896.051 lei, un profit net de 199.505 lei, 9 angajați.
Date de identificare ARTHEX PROF SERV S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO49417990
- Nr. Registrul Comerțului
- J15/62/2024
- EUID
- ROONRC.J15/62/2024
- Data înființării
- 16 ianuarie 2024 (2 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 9
- Verificat la ANAF
- 7 aprilie 2026
Sediul social ARTHEX PROF SERV S.R.L.
- Adresă
- BUCUREȘTI, Municipiul Târgoviște, jud. Dâmbovița
- Localitate
- Municipiul Târgoviște
- Județ
- Dâmbovița
Domeniul de activitate ARTHEX PROF SERV S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 8299
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Date de bilanț ARTHEX PROF SERV S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 896.051 lei | 199.505 lei | 184.990 lei | 268.672 lei | 9 |
| 2024 | 1.284.793 lei | 388.967 lei | 260.417 lei | 389.167 lei | 15 |
- • Datoriile reprezintă 41% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 30% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ARTHEX PROF SERV S.R.L.
- Administrator
- Co••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ARTHEX PROF SERV S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ARTHEX PROF SERV S.R.L.
- Ce cod CAEN are ARTHEX PROF SERV S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei ARTHEX PROF SERV S.R.L. este 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8299 în CAEN Rev. 2.
- Este ARTHEX PROF SERV S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. ARTHEX PROF SERV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO49417990.
- Când a fost înființată ARTHEX PROF SERV S.R.L.?
- ARTHEX PROF SERV S.R.L. a fost înființată pe 16 ianuarie 2024 și are o vechime de 2 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ARTHEX PROF SERV S.R.L. în 2025?
- În 2025, ARTHEX PROF SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 896.051 lei și un profit net de 199.505 lei, cu 9 angajați.
- Cine este administratorul ARTHEX PROF SERV S.R.L.?
- Administratorul firmei ARTHEX PROF SERV S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Co••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul ARTHEX PROF SERV S.R.L.?
- Sediul social al firmei ARTHEX PROF SERV S.R.L. este la adresa: BUCUREȘTI, Municipiul Târgoviște, jud. Dâmbovița.
- ARTHEX PROF SERV S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (7 aprilie 2026), ARTHEX PROF SERV S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Dâmbovița
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8299 din Dâmbovița, după cifra de afaceri.
- SANOPASS S.R.L. · Târgoviște
- RODARIO 59 S.R.L. · Mănăstioara
- BLAGOIU GEOSTRYDO S.R.L. · Loc. Pucioasa, Oraș Pucioasa
- PATRI OIL SERV S.R.L. · Municipiul Moreni
- PROOF ANDRUTZA MAGALA S.R.L. · Loc. Găești, Oraș Găești
- IXUX 2015 S.R.L. · Lucieni
- SONIA VIBRANT FOOD S.R.L. · Municipiul Târgoviște
- ARTH PROF SERV S.R.L. · Municipiul Târgoviște