ELYK ATELIER S.R.L.

CUI RO49673808 · J2024000541293 · Municipiul Ploiești, Prahova

În funcțiune

ELYK ATELIER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Ploiești, județul Prahova, înființată la 28 februarie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2024000541293. Activitatea principală, conform codului CAEN 1512, este „Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO49673808). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 782.041 lei, un profit net de 33.802 lei, 1 angajat.

Date de identificare ELYK ATELIER S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO49673808
Nr. Registrul Comerțului
J2024000541293
EUID
ROONRC.J2024000541293
Data înființării
28 februarie 2024 (2 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social ELYK ATELIER S.R.L.

Adresă
CARPAȚI 3, Municipiul Ploiești, jud. Prahova, cod poștal 100046
Localitate
Municipiul Ploiești
Județ
Prahova

Domeniul de activitate ELYK ATELIER S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
1512 – Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Echivalent CAEN Rev. 2
1512

Date de bilanț ELYK ATELIER S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025782.041 lei33.802 lei222.740 lei34.832 lei1
2024555.046 lei100.703 lei38.701 lei81.033 lei1
  • Datoriile reprezintă 86% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 41% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ELYK ATELIER S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Pa••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ELYK ATELIER S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ELYK ATELIER S.R.L.

Ce cod CAEN are ELYK ATELIER S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei ELYK ATELIER S.R.L. este 1512 – Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1512 în CAEN Rev. 2.
Este ELYK ATELIER S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. ELYK ATELIER S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO49673808.
Când a fost înființată ELYK ATELIER S.R.L.?
ELYK ATELIER S.R.L. a fost înființată pe 28 februarie 2024 și are o vechime de 2 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ELYK ATELIER S.R.L. în 2025?
În 2025, ELYK ATELIER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 782.041 lei și un profit net de 33.802 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul ELYK ATELIER S.R.L.?
Administratorul firmei ELYK ATELIER S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Pa••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ELYK ATELIER S.R.L.?
Leadero are pentru ELYK ATELIER S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ELYK ATELIER S.R.L.?
Sediul social al firmei ELYK ATELIER S.R.L. este la adresa: CARPAȚI 3, Municipiul Ploiești, jud. Prahova, cod poștal 100046.
ELYK ATELIER S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), ELYK ATELIER S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Prahova

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1512 din Prahova, după cifra de afaceri.