EASYNEXT TECH S.R.L.
CUI RO50071083 · J26/741/2024 · Municipiul Reghin, Mureș
EASYNEXT TECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Reghin, județul Mureș, înființată la 14 mai 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/741/2024. Activitatea principală, conform codului CAEN 4740, este „Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO50071083). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 575.920 lei, un profit net de 208.122 lei, 3 angajați.
Date de identificare EASYNEXT TECH S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO50071083
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/741/2024
- EUID
- ROONRC.J26/741/2024
- Data înființării
- 14 mai 2024 (2 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 3
- Verificat la ANAF
- 7 aprilie 2026
Sediul social EASYNEXT TECH S.R.L.
- Adresă
- LIBERTĂȚII, Municipiul Reghin, jud. Mureș, cod poștal 545300
- Localitate
- Municipiul Reghin
- Județ
- Mureș
Domeniul de activitate EASYNEXT TECH S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4740 – Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4742,4789,4791,4799
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Date de bilanț EASYNEXT TECH S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 575.920 lei | 208.122 lei | 107.262 lei | 208.794 lei | 3 |
| 2024 | 241.035 lei | 109.139 lei | 85.690 lei | 109.339 lei | 2 |
- • Datoriile reprezintă 34% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 139% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere EASYNEXT TECH S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Bu••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru EASYNEXT TECH S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre EASYNEXT TECH S.R.L.
- Ce cod CAEN are EASYNEXT TECH S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei EASYNEXT TECH S.R.L. este 4740 – Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4742,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
- Este EASYNEXT TECH S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. EASYNEXT TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO50071083.
- Când a fost înființată EASYNEXT TECH S.R.L.?
- EASYNEXT TECH S.R.L. a fost înființată pe 14 mai 2024 și are o vechime de 2 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut EASYNEXT TECH S.R.L. în 2025?
- În 2025, EASYNEXT TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 575.920 lei și un profit net de 208.122 lei, cu 3 angajați.
- Cine este administratorul EASYNEXT TECH S.R.L.?
- Administratorul firmei EASYNEXT TECH S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Bu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta EASYNEXT TECH S.R.L.?
- Leadero are pentru EASYNEXT TECH S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul EASYNEXT TECH S.R.L.?
- Sediul social al firmei EASYNEXT TECH S.R.L. este la adresa: LIBERTĂȚII, Municipiul Reghin, jud. Mureș, cod poștal 545300.
- EASYNEXT TECH S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (7 aprilie 2026), EASYNEXT TECH S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Mureș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4740 din Mureș, după cifra de afaceri.
- ALPROD S.R.L. · Sat Sântana de Mureș, Comuna Sântana de Mureș
- BIROTECH PRES SRL · Târgu Mureș
- MARA GSM S.R.L. · Loc. Luduș, Oraș Luduș
- CENTRUL DE TELEFOANE S.R.L. · Sat Sâncraiu de Mureș, Comuna Sâncraiu de Mureș
- BULK GSM DISTRIB S.R.L. · Sighișoara
- AMELIS DARIO GSM S.R.L. · Sîngeorgiu de Mureș
- ALTRIX ELECTRONICS SRL · Tîrgu Mureș
- WESTTELEFOANE S.R.L. · Tîrgu Mureș