VECTOR TECH S.R.L.

CUI RO50142940 · J18/483/2024 · Gorj, Gorj

În funcțiune

VECTOR TECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Gorj, județul Gorj, înființată la 28 mai 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J18/483/2024. Activitatea principală, conform codului CAEN 4690, este „Comerț cu ridicata nespecializat". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO50142940). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.564 lei, o pierdere netă de 3.364 lei, 0 angajați.

Date de identificare VECTOR TECH S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO50142940
Nr. Registrul Comerțului
J18/483/2024
EUID
ROONRC.J18/483/2024
Data înființării
28 mai 2024 (2 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA din 28 mai 2024
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
17 mai 2026

Sediul social VECTOR TECH S.R.L.

Adresă
Curtișoara, 207, Gorj, Loc. Curtișoara, Oraș Bumbești-Jiu, Gorj, jud. Gorj, cod poștal 215101
Localitate
Gorj
Județ
Gorj

Domeniul de activitate VECTOR TECH S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
Echivalent CAEN Rev. 2
4690
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4621 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4622 – Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4623 – Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4624 – Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
  • 4631 – Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4632 – Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4633 – Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4634 – Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4635 – Comerț cu ridicata al produselor din tutun
  • 4636 – Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 – Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente

Date de bilanț VECTOR TECH S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.564 lei−3.364 lei13.022 lei-9.107 lei0
20243.800 lei−5.943 lei10.550 lei-5.743 lei-
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -9.107 lei.
  • Datoriile reprezintă 333% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 3.364 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 59% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere VECTOR TECH S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ho••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru VECTOR TECH S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre VECTOR TECH S.R.L.

Ce cod CAEN are VECTOR TECH S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei VECTOR TECH S.R.L. este 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4690 în CAEN Rev. 2.
Este VECTOR TECH S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. VECTOR TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 28 mai 2024, cu codul fiscal RO50142940.
Când a fost înființată VECTOR TECH S.R.L.?
VECTOR TECH S.R.L. a fost înființată pe 28 mai 2024 și are o vechime de 2 ani.
Ce cifră de afaceri a avut VECTOR TECH S.R.L. în 2025?
În 2025, VECTOR TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.564 lei și o pierdere netă de 3.364 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul VECTOR TECH S.R.L.?
Administratorul firmei VECTOR TECH S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ho••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta VECTOR TECH S.R.L.?
Leadero are pentru VECTOR TECH S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul VECTOR TECH S.R.L.?
Sediul social al firmei VECTOR TECH S.R.L. este la adresa: Curtișoara, 207, Gorj, Loc. Curtișoara, Oraș Bumbești-Jiu, Gorj, jud. Gorj, cod poștal 215101.
VECTOR TECH S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (17 mai 2026), VECTOR TECH S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Gorj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4690 din Gorj, după cifra de afaceri.