DIGITAL MARK S.R.L.

CUI 50727243 · J2024032560008 · Municipiul Sibiu, Sibiu

În funcțiune

DIGITAL MARK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Sibiu, județul Sibiu, înființată la 17 octombrie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2024032560008. Activitatea principală, conform codului CAEN 9313, este „Activități ale centrelor de fitness". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 120.403 lei, un profit net de 27.861 lei, 1 angajat.

Date de identificare DIGITAL MARK S.R.L.

CUI / Cod fiscal
50727243
Nr. Registrul Comerțului
J2024032560008
EUID
ROONRC.J2024032560008
Data înființării
17 octombrie 2024 (1 an)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
7 aprilie 2026

Sediul social DIGITAL MARK S.R.L.

Adresă
DUMBRĂVII, Municipiul Sibiu, jud. Sibiu
Localitate
Municipiul Sibiu
Județ
Sibiu

Domeniul de activitate DIGITAL MARK S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
9313 – Activități ale centrelor de fitness
Echivalent CAEN Rev. 2
8551,9313
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 5813 – Activități de editare a revistelor și periodicelor

Date de bilanț DIGITAL MARK S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025120.403 lei27.861 lei34.510 lei57.788 lei1
202437.708 lei29.727 lei4.282 lei29.927 lei0
  • Datoriile reprezintă 37% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 219% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere DIGITAL MARK S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ha••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru DIGITAL MARK S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre DIGITAL MARK S.R.L.

Ce cod CAEN are DIGITAL MARK S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei DIGITAL MARK S.R.L. este 9313 – Activități ale centrelor de fitness (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8551,9313 în CAEN Rev. 2.
Este DIGITAL MARK S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. DIGITAL MARK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 50727243, fără prefixul RO).
Când a fost înființată DIGITAL MARK S.R.L.?
DIGITAL MARK S.R.L. a fost înființată pe 17 octombrie 2024 și are o vechime de 1 an.
Ce cifră de afaceri a avut DIGITAL MARK S.R.L. în 2025?
În 2025, DIGITAL MARK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 120.403 lei și un profit net de 27.861 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul DIGITAL MARK S.R.L.?
Administratorul firmei DIGITAL MARK S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ha••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta DIGITAL MARK S.R.L.?
Leadero are pentru DIGITAL MARK S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul DIGITAL MARK S.R.L.?
Sediul social al firmei DIGITAL MARK S.R.L. este la adresa: DUMBRĂVII, Municipiul Sibiu, jud. Sibiu.
DIGITAL MARK S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (7 aprilie 2026), DIGITAL MARK S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sibiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9313 din Sibiu, după cifra de afaceri.