DEXO SOLUTIONS S.R.L.
CUI RO50816502 · J2024037514002 · București Sectorul 3, București
DEXO SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București Sectorul 3, județul București, înființată la 1 ianuarie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2024037514002. Activitatea principală, conform codului CAEN 2620, este „Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO50816502). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.096 lei, o pierdere netă de 38.075 lei, 0 angajați.
Date de identificare DEXO SOLUTIONS S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO50816502
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024037514002
- EUID
- ROONRC.J2024037514002
- Data înființării
- 1 ianuarie 2024 (2 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 27 august 2026
Sediul social DEXO SOLUTIONS S.R.L.
- Adresă
- MUNICIPIUL BUCUREȘTI, SECTOR 6, STR SG. CONSTANTIN MOISE, NR.5D, BL.2, SC.2, AP.B5, București Sectorul 3, jud. București
- Localitate
- București Sectorul 3
- Județ
- București
Domeniul de activitate DEXO SOLUTIONS S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 2620 – Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 2620
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Date de bilanț DEXO SOLUTIONS S.R.L.
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.096 lei | −38.075 lei | 20.325 lei | -38.074 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1 lei | - |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -38.074 lei.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 38.075 lei.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere DEXO SOLUTIONS S.R.L.
- Telefon 1
- 07•• ••• •••
- Telefon 2
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Pr••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru DEXO SOLUTIONS S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre DEXO SOLUTIONS S.R.L.
- Ce cod CAEN are DEXO SOLUTIONS S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei DEXO SOLUTIONS S.R.L. este 2620 – Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2620 în CAEN Rev. 2.
- Este DEXO SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. DEXO SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO50816502.
- Când a fost înființată DEXO SOLUTIONS S.R.L.?
- DEXO SOLUTIONS S.R.L. a fost înființată pe 1 ianuarie 2024 și are o vechime de 2 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut DEXO SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
- În 2025, DEXO SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.096 lei și o pierdere netă de 38.075 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul DEXO SOLUTIONS S.R.L.?
- Administratorul firmei DEXO SOLUTIONS S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Pr••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta DEXO SOLUTIONS S.R.L.?
- Leadero are pentru DEXO SOLUTIONS S.R.L. numere de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul DEXO SOLUTIONS S.R.L.?
- Sediul social al firmei DEXO SOLUTIONS S.R.L. este la adresa: MUNICIPIUL BUCUREȘTI, SECTOR 6, STR SG. CONSTANTIN MOISE, NR.5D, BL.2, SC.2, AP.B5, București Sectorul 3, jud. București.
- DEXO SOLUTIONS S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 august 2026), DEXO SOLUTIONS S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul București
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2620 din București, după cifra de afaceri.
- MAGUAY COMPUTERS SRL · București
- STREAM NETWORKS SRL · București
- INNODATA SOLUTIONS S.R.L. · București Sectorul 1
- THOREB INFORMATION SYSTEMS SRL · București Sectorul 6
- EXPERT SERVICE SRL · București Sectorul 1
- HEADLIGHT SOLUTIONS SRL · București
- MAGUAY IMPEX SRL · București
- IREN COMPUTERS SRL · București