SMART UTIL S.R.L.
CUI RO50931382 · J2024043886001 · Sat Roseți, Comuna Roseți, Călărași
SMART UTIL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Roseți, Comuna Roseți, județul Călărași, înființată la 22 noiembrie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2024043886001. Activitatea principală, conform codului CAEN 4399, este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO50931382). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 112.880 lei, un profit net de 59.004 lei, 0 angajați.
Date de identificare SMART UTIL S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO50931382
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024043886001
- EUID
- ROONRC.J2024043886001
- Data înființării
- 22 noiembrie 2024 (1 an)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social SMART UTIL S.R.L.
- Adresă
- Comuna Roseți, Sat Roseți, Comuna Roseți, jud. Călărași
- Localitate
- Sat Roseți, Comuna Roseți
- Județ
- Călărași
Domeniul de activitate SMART UTIL S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4399
Date de bilanț SMART UTIL S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112.880 lei | 59.004 lei | 11.123 lei | 59.683 lei | 0 |
| 2024 | 11.710 lei | 9.426 lei | 3.883 lei | 9.626 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 16% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 864% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere SMART UTIL S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Fr••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru SMART UTIL S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre SMART UTIL S.R.L.
- Ce cod CAEN are SMART UTIL S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei SMART UTIL S.R.L. este 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4399 în CAEN Rev. 2.
- Este SMART UTIL S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. SMART UTIL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO50931382.
- Când a fost înființată SMART UTIL S.R.L.?
- SMART UTIL S.R.L. a fost înființată pe 22 noiembrie 2024 și are o vechime de 1 an.
- Ce cifră de afaceri a avut SMART UTIL S.R.L. în 2025?
- În 2025, SMART UTIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 112.880 lei și un profit net de 59.004 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul SMART UTIL S.R.L.?
- Administratorul firmei SMART UTIL S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Fr••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta SMART UTIL S.R.L.?
- Leadero are pentru SMART UTIL S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul SMART UTIL S.R.L.?
- Sediul social al firmei SMART UTIL S.R.L. este la adresa: Comuna Roseți, Sat Roseți, Comuna Roseți, jud. Călărași.
- SMART UTIL S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), SMART UTIL S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Călărași
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4399 din Călărași, după cifra de afaceri.
- UNION 04 IMPEX SRL · Oltenița
- VIBO CONSTRUCT S.R.L. · Dichiseni
- GE WA - IMPEX SRL · Lehliu-Gară
- ROMIDEAL CONSTRUCT SRL · Oltenița
- HIDROIZOLAŢII PROFESIONALE SRL · Sat Valea Roșie, Comuna Mitreni
- MATUCRIAN CONSTRUCT S.A. · Municipiul Călărași
- CISIM ENGINEERING SRL · Călărași
- SASOIA 2003 SRL · Belciugatele