GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51309788 · J2025011502002 · Sat Pricaz, Comuna Turdaș, Hunedoara
GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Pricaz, Comuna Turdaș, județul Hunedoara, înființată la 18 februarie 2025 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2025011502002. Activitatea principală, conform codului CAEN 4334, este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Fiind înființată recent, nu are încă un bilanț depus.
Date de identificare GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 51309788
- Nr. Registrul Comerțului
- J2025011502002
- EUID
- ROONRC.J2025011502002
- Data înființării
- 18 februarie 2025 (1 an)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
- Adresă
- Comuna Turdaș, Sat Pricaz, Comuna Turdaș, jud. Hunedoara
- Localitate
- Sat Pricaz, Comuna Turdaș
- Județ
- Hunedoara
Domeniul de activitate GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4334
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4323 – Lucrări de izolații
Date de bilanț GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Do••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.
- Ce cod CAEN are GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. este 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4334 în CAEN Rev. 2.
- Este GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 51309788, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.?
- GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată pe 18 februarie 2025 și are o vechime de 1 an.
- Cine este administratorul GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.?
- Administratorul firmei GABI 83 CONSTRUCT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Do••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.?
- Leadero are pentru GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul GABI 83 CONSTRUCT S.R.L.?
- Sediul social al firmei GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. este la adresa: Comuna Turdaș, Sat Pricaz, Comuna Turdaș, jud. Hunedoara.
- GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), GABI 83 CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Hunedoara
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4334 din Hunedoara, după cifra de afaceri.
- EURO GLASS 2003 SRL · Deva
- RALSOR SRL · Petrila
- ICRA BUILDING SRL · Petroșani
- RAFI & GABRIEL CONSTRUCT S.R.L. · Sat Cristur, Municipiul Deva
- VENTALUN MAX S.R.L. · Hațeg
- BEE TEHNIC CONSTRUCT S.R.L. · Municipiul Deva
- MGI DESIGN SI RENOVARI S.R.L. · Municipiul Deva
- MAVIDANT CONSTRUCT WEST S.R.L. · Grind