TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.

CUI RO52043330 · J2025046161001 · Municipiul Onești, Bacău

În funcțiune

TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Onești, județul Bacău, înființată la 27 iunie 2025 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2025046161001. Activitatea principală, conform codului CAEN 9610, este „Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO52043330). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 55.953 lei, 4 angajați.

Date de identificare TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO52043330
Nr. Registrul Comerțului
J2025046161001
EUID
ROONRC.J2025046161001
Data înființării
27 iunie 2025 (1 an)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
4
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.

Adresă
STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.4BIS, SC.B, AP.16, Municipiul Onești, jud. Bacău
Localitate
Municipiul Onești
Județ
Bacău

Domeniul de activitate TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
9610 – Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
Echivalent CAEN Rev. 2
9601
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor

Date de bilanț TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei−55.953 lei38.354 lei-55.753 lei4
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -55.753 lei.
  • Datoriile reprezintă 10% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 55.953 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.

Administrator
Fo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.

Ce cod CAEN are TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. este 9610 – Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană (CAEN Rev. 3), echivalent cu 9601 în CAEN Rev. 2.
Este TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO52043330.
Când a fost înființată TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.?
TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. a fost înființată pe 27 iunie 2025 și are o vechime de 1 an.
Ce cifră de afaceri a avut TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. în 2025?
În 2025, TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 55.953 lei, cu 4 angajați.
Cine este administratorul TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.?
Administratorul firmei TEXTILFIX & CLEAN S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Fo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul TEXTILFIX & CLEAN S.R.L.?
Sediul social al firmei TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. este la adresa: STR. CONSTANTIN DOBROGEANU GHEREA, NR.4BIS, SC.B, AP.16, Municipiul Onești, jud. Bacău.
TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), TEXTILFIX & CLEAN S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Bacău

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9610 din Bacău, după cifra de afaceri.