COMPTA CONSULT S.R.L.
CUI 52071349 · J2025047610001 · Municipiul Baia Mare, Maramureș
COMPTA CONSULT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Baia Mare, județul Maramureș, înființată la 2 iulie 2025 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2025047610001. Activitatea principală, conform codului CAEN 6920, este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 13.700 lei, o pierdere netă de 8.808 lei, 1 angajat.
Date de identificare COMPTA CONSULT S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 52071349
- Nr. Registrul Comerțului
- J2025047610001
- EUID
- ROONRC.J2025047610001
- Data înființării
- 2 iulie 2025 (1 an)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 27 august 2026
Sediul social COMPTA CONSULT S.R.L.
- Adresă
- STR. VICTOR BABEȘ, NR.71, AP.1, Municipiul Baia Mare, jud. Maramureș
- Localitate
- Municipiul Baia Mare
- Județ
- Maramureș
Domeniul de activitate COMPTA CONSULT S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 6920
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 1812 – Alte activități de tipărire n.c.a.
Date de bilanț COMPTA CONSULT S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.700 lei | −8.808 lei | 13.428 lei | -7.808 lei | 1 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -7.808 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 239% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 8.808 lei.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere COMPTA CONSULT S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Bu••• •••
- Administrator
- Ha••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru COMPTA CONSULT S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre COMPTA CONSULT S.R.L.
- Ce cod CAEN are COMPTA CONSULT S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei COMPTA CONSULT S.R.L. este 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6920 în CAEN Rev. 2.
- Este COMPTA CONSULT S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. COMPTA CONSULT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 52071349, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată COMPTA CONSULT S.R.L.?
- COMPTA CONSULT S.R.L. a fost înființată pe 2 iulie 2025 și are o vechime de 1 an.
- Ce cifră de afaceri a avut COMPTA CONSULT S.R.L. în 2025?
- În 2025, COMPTA CONSULT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.700 lei și o pierdere netă de 8.808 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul COMPTA CONSULT S.R.L.?
- Administratorul firmei COMPTA CONSULT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Bu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta COMPTA CONSULT S.R.L.?
- Leadero are pentru COMPTA CONSULT S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul COMPTA CONSULT S.R.L.?
- Sediul social al firmei COMPTA CONSULT S.R.L. este la adresa: STR. VICTOR BABEȘ, NR.71, AP.1, Municipiul Baia Mare, jud. Maramureș.
- COMPTA CONSULT S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 august 2026), COMPTA CONSULT S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Maramureș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6920 din Maramureș, după cifra de afaceri.
- TRANSFER PRICING SERVICES SRL · Municipiul Baia Mare
- AD CONT S.R.L. · BAIA MARE
- TAX POINT SERVICES SRL · Baia Mare
- DCR STILE CONTAB SRL · Baia Mare
- OT CONTAB SRL · Baia Mare
- CENTRU EXPERT SRL · Baia Mare
- MICRAL EXPERT SRL · Baia Mare
- VAULT ACCOUNTING S.R.L. · Baia Mare