GIFT LOCAL S.R.L.
CUI 52237728 · J2025056632005 · Sat Feliceni, Comuna Feliceni, Harghita
GIFT LOCAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Feliceni, Comuna Feliceni, județul Harghita, înființată la 29 iulie 2025 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2025056632005. Activitatea principală, conform codului CAEN 4791, este „Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 3.901 lei, 2 angajați.
Date de identificare GIFT LOCAL S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 52237728
- Nr. Registrul Comerțului
- J2025056632005
- EUID
- ROONRC.J2025056632005
- Data înființării
- 29 iulie 2025 (1 an)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 2
- Verificat la ANAF
- 27 august 2026
Sediul social GIFT LOCAL S.R.L.
- Adresă
- NR.261, Sat Feliceni, Comuna Feliceni, jud. Harghita
- Localitate
- Sat Feliceni, Comuna Feliceni
- Județ
- Harghita
Domeniul de activitate GIFT LOCAL S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4711,4719,4779,4791,8299
Date de bilanț GIFT LOCAL S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | −3.901 lei | 39.891 lei | -3.701 lei | 2 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -3.701 lei.
- • Datoriile reprezintă 13% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 3.901 lei.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere GIFT LOCAL S.R.L.
- Administrator
- Sz••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru GIFT LOCAL S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre GIFT LOCAL S.R.L.
- Ce cod CAEN are GIFT LOCAL S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei GIFT LOCAL S.R.L. este 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4711,4719,4779,4791,8299 în CAEN Rev. 2.
- Este GIFT LOCAL S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. GIFT LOCAL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 52237728, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată GIFT LOCAL S.R.L.?
- GIFT LOCAL S.R.L. a fost înființată pe 29 iulie 2025 și are o vechime de 1 an.
- Ce cifră de afaceri a avut GIFT LOCAL S.R.L. în 2025?
- În 2025, GIFT LOCAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 3.901 lei, cu 2 angajați.
- Cine este administratorul GIFT LOCAL S.R.L.?
- Administratorul firmei GIFT LOCAL S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Sz••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul GIFT LOCAL S.R.L.?
- Sediul social al firmei GIFT LOCAL S.R.L. este la adresa: NR.261, Sat Feliceni, Comuna Feliceni, jud. Harghita.
- GIFT LOCAL S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 august 2026), GIFT LOCAL S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Harghita
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4791 din Harghita, după cifra de afaceri.
- VITAMINKING S.R.L. · Brădești
- ROCOM GENERAL TRADING SRL · Odorheiu Secuiesc
- GIGANET LINE SRL · Odorheiu Secuiesc
- MY BOX FIRM S.R.L. · Lupeni
- OBI PRODCOM SRL · Miercurea Ciuc
- MIKEA E-POWER S.R.L. · Gheorgheni
- SCAMP BEBE SRL · Gheorgheni
- BLISS COSMETICS SRL · Gheorgheni