DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.

CUI 54361241 · J2026020625009 · Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Sibiu

În funcțiune

DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, județul Sibiu, înființată la 26 martie 2026 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2026020625009. Activitatea principală, conform codului CAEN 7820, este „Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Fiind înființată recent, nu are încă un bilanț depus.

Date de identificare DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.

CUI / Cod fiscal
54361241
Nr. Registrul Comerțului
J2026020625009
EUID
ROONRC.J2026020625009
Data înființării
26 martie 2026 (0 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.

Adresă
ORȘ. CISNĂDIE, STR. 1 DECEMBRIE, NR.78, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, jud. Sibiu
Localitate
Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie
Județ
Sibiu

Domeniul de activitate DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7820 – Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Echivalent CAEN Rev. 2
7820
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 7020 – Activități de consultanță în afaceri și management

Date de bilanț DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
De••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.

Ce cod CAEN are DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. este 7820 – Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7820 în CAEN Rev. 2.
Este DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 54361241, fără prefixul RO).
Când a fost înființată DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.?
DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. a fost înființată pe 26 martie 2026 și are o vechime de 0 ani.
Cine este administratorul DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.?
Administratorul firmei DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L., conform Registrului Comerțului, este De••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.?
Leadero are pentru DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L.?
Sediul social al firmei DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. este la adresa: ORȘ. CISNĂDIE, STR. 1 DECEMBRIE, NR.78, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, jud. Sibiu.
DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), DEV HR&PAYROLL PARTNER S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sibiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7820 din Sibiu, după cifra de afaceri.