FMG STONE DESIGN SRL

CUI RO54552675 · J2026027146004 · Mihai Vodă, Giurgiu

În funcțiune

FMG STONE DESIGN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mihai Vodă, județul Giurgiu și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2026027146004. Activitatea principală, conform codului CAEN 2361, este „Fabricarea produselor din beton pentru construcții". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO54552675).

Date de identificare FMG STONE DESIGN SRL

CUI / Cod fiscal
RO54552675
Nr. Registrul Comerțului
J2026027146004
EUID
ROONRC.J2026027146004
Data înființării
-
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social FMG STONE DESIGN SRL

Adresă
STR. 1 DECEMBRIE, NR.19, Mihai Vodă, jud. Giurgiu
Localitate
Mihai Vodă
Județ
Giurgiu

Domeniul de activitate FMG STONE DESIGN SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
2361 – Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Echivalent CAEN Rev. 2
2361

Date de bilanț FMG STONE DESIGN SRL

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere FMG STONE DESIGN SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Fl••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru FMG STONE DESIGN SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre FMG STONE DESIGN SRL

Ce cod CAEN are FMG STONE DESIGN SRL?
Codul CAEN principal al firmei FMG STONE DESIGN SRL este 2361 – Fabricarea produselor din beton pentru construcții (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2361 în CAEN Rev. 2.
Este FMG STONE DESIGN SRL plătitoare de TVA?
Da. FMG STONE DESIGN SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO54552675.
Cine este administratorul FMG STONE DESIGN SRL?
Administratorul firmei FMG STONE DESIGN SRL, conform Registrului Comerțului, este Fl••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta FMG STONE DESIGN SRL?
Leadero are pentru FMG STONE DESIGN SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul FMG STONE DESIGN SRL?
Sediul social al firmei FMG STONE DESIGN SRL este la adresa: STR. 1 DECEMBRIE, NR.19, Mihai Vodă, jud. Giurgiu.
FMG STONE DESIGN SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), FMG STONE DESIGN SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Giurgiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2361 din Giurgiu, după cifra de afaceri.