SBD PERFORMANCE S.R.L.

CUI 54750966 · J2026033921002 · Mun. Brăila, Brăila

În funcțiune

SBD PERFORMANCE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mun. Brăila, județul Brăila, înființată la 22 mai 2026 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2026033921002. Activitatea principală, conform codului CAEN 8551, este „Învățământ în domeniul sportiv și recreațional". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Fiind înființată recent, nu are încă un bilanț depus.

Date de identificare SBD PERFORMANCE S.R.L.

CUI / Cod fiscal
54750966
Nr. Registrul Comerțului
J2026033921002
EUID
ROONRC.J2026033921002
Data înființării
22 mai 2026 (0 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
23 mai 2026

Sediul social SBD PERFORMANCE S.R.L.

Adresă
STR. GRIVIȚEI, NR.183, Mun. Brăila, jud. Brăila, cod poștal 810040
Localitate
Mun. Brăila
Județ
Brăila

Domeniul de activitate SBD PERFORMANCE S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
8551 – Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Echivalent CAEN Rev. 2
8551

Date de bilanț SBD PERFORMANCE S.R.L.

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere SBD PERFORMANCE S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Br••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru SBD PERFORMANCE S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre SBD PERFORMANCE S.R.L.

Ce cod CAEN are SBD PERFORMANCE S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei SBD PERFORMANCE S.R.L. este 8551 – Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8551 în CAEN Rev. 2.
Este SBD PERFORMANCE S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. SBD PERFORMANCE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 54750966, fără prefixul RO).
Când a fost înființată SBD PERFORMANCE S.R.L.?
SBD PERFORMANCE S.R.L. a fost înființată pe 22 mai 2026 și are o vechime de 0 ani.
Cine este administratorul SBD PERFORMANCE S.R.L.?
Administratorul firmei SBD PERFORMANCE S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Br••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta SBD PERFORMANCE S.R.L.?
Leadero are pentru SBD PERFORMANCE S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul SBD PERFORMANCE S.R.L.?
Sediul social al firmei SBD PERFORMANCE S.R.L. este la adresa: STR. GRIVIȚEI, NR.183, Mun. Brăila, jud. Brăila, cod poștal 810040.
SBD PERFORMANCE S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (23 mai 2026), SBD PERFORMANCE S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Brăila

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8551 din Brăila, după cifra de afaceri.