SAFEWORK ZONE S.R.L.

CUI 54886853 · J2026038345007 · Mun. Târgu Mureș, Mureș

În funcțiune

SAFEWORK ZONE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mun. Târgu Mureș, județul Mureș, înființată la 11 iunie 2026 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2026038345007. Activitatea principală, conform codului CAEN 7499, este „Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Fiind înființată recent, nu are încă un bilanț depus.

Date de identificare SAFEWORK ZONE S.R.L.

CUI / Cod fiscal
54886853
Nr. Registrul Comerțului
J2026038345007
EUID
ROONRC.J2026038345007
Data înființării
11 iunie 2026 (0 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social SAFEWORK ZONE S.R.L.

Adresă
BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.192, AP.8, Mun. Târgu Mureș, jud. Mureș, cod poștal 540562
Localitate
Mun. Târgu Mureș
Județ
Mureș

Domeniul de activitate SAFEWORK ZONE S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Echivalent CAEN Rev. 2
7490

Date de bilanț SAFEWORK ZONE S.R.L.

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere SAFEWORK ZONE S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Bo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru SAFEWORK ZONE S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre SAFEWORK ZONE S.R.L.

Ce cod CAEN are SAFEWORK ZONE S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei SAFEWORK ZONE S.R.L. este 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7490 în CAEN Rev. 2.
Este SAFEWORK ZONE S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. SAFEWORK ZONE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 54886853, fără prefixul RO).
Când a fost înființată SAFEWORK ZONE S.R.L.?
SAFEWORK ZONE S.R.L. a fost înființată pe 11 iunie 2026 și are o vechime de 0 ani.
Cine este administratorul SAFEWORK ZONE S.R.L.?
Administratorul firmei SAFEWORK ZONE S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Bo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta SAFEWORK ZONE S.R.L.?
Leadero are pentru SAFEWORK ZONE S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul SAFEWORK ZONE S.R.L.?
Sediul social al firmei SAFEWORK ZONE S.R.L. este la adresa: BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.192, AP.8, Mun. Târgu Mureș, jud. Mureș, cod poștal 540562.
SAFEWORK ZONE S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), SAFEWORK ZONE S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Mureș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7499 din Mureș, după cifra de afaceri.