CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

CUI 55458626 · J2026050737006 · Sat Boiu Com. Albești, Mureș

În funcțiune

CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Boiu Com. Albești, județul Mureș, înființată la 19 august 2026 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2026050737006. Activitatea principală, conform codului CAEN 4100, este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Fiind înființată recent, nu are încă un bilanț depus.

Date de identificare CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

CUI / Cod fiscal
55458626
Nr. Registrul Comerțului
J2026050737006
EUID
ROONRC.J2026050737006
Data înființării
19 august 2026 (0 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
20 august 2026

Sediul social CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

Adresă
, NR.391, Sat Boiu Com. Albești, jud. Mureș
Localitate
Sat Boiu Com. Albești
Județ
Mureș

Domeniul de activitate CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Echivalent CAEN Rev. 2
4120

Date de bilanț CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

Administrator
Ch••• •••

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

Ce cod CAEN are CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. este 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4120 în CAEN Rev. 2.
Este CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 55458626, fără prefixul RO).
Când a fost înființată CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.?
CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată pe 19 august 2026 și are o vechime de 0 ani.
Cine este administratorul CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.?
Administratorul firmei CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ch••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. este la adresa: , NR.391, Sat Boiu Com. Albești, jud. Mureș.
CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (20 august 2026), CHIS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Mureș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4100 din Mureș, după cifra de afaceri.