TIT COM S.R.L.

CUI RO5668907 · J25/582/1994 · BREBINA, Mehedinți

În funcțiune

TIT COM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din BREBINA, județul Mehedinți, înființată la 26 aprilie 1994 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J25/582/1994. Activitatea principală, conform codului CAEN 4711, este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO5668907). Conform bilanțului pe 2023, a raportat o cifră de afaceri de 2.594.336 lei, un profit net de 144.506 lei, 17 angajați.

Date de identificare TIT COM S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO5668907
Nr. Registrul Comerțului
J25/582/1994
EUID
ROONRC.J25/582/1994
Data înființării
26 aprilie 1994 (32 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
17
Verificat la ANAF
17 iulie 2026

Sediul social TIT COM S.R.L.

Adresă
47, BREBINA, MEHEDINȚI, BREBINA, jud. Mehedinți, cod poștal 225102
Localitate
BREBINA
Județ
Mehedinți

Domeniul de activitate TIT COM S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Echivalent CAEN Rev. 2
4711,4781,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
10
  • 1011 – Prelucrarea și conservarea cărnii
  • 1013 – Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 4632 – Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4781 – Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4789
  • 5610
  • 9200 – Activități de jocuri de noroc și pariuri

Date de bilanț TIT COM S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20232.594.336 lei144.506 lei1.420.541 lei885.769 lei17
20221.904.836 lei101.612 lei1.665.407 lei741.263 lei18
20211.661.060 lei156.017 lei1.684.048 lei639.650 lei20
20201.706.567 lei24.906 lei1.707.479 lei483.633 lei26
  • Datoriile reprezintă 62% din activele totale în 2023.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 36% față de 2022.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TIT COM S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ti••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TIT COM S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TIT COM S.R.L.

Ce cod CAEN are TIT COM S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei TIT COM S.R.L. este 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4711,4781,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este TIT COM S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TIT COM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO5668907.
Când a fost înființată TIT COM S.R.L.?
TIT COM S.R.L. a fost înființată pe 26 aprilie 1994 și are o vechime de 32 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TIT COM S.R.L. în 2023?
În 2023, TIT COM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.594.336 lei și un profit net de 144.506 lei, cu 17 angajați.
Cine este administratorul TIT COM S.R.L.?
Administratorul firmei TIT COM S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ti••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta TIT COM S.R.L.?
Leadero are pentru TIT COM S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul TIT COM S.R.L.?
Sediul social al firmei TIT COM S.R.L. este la adresa: 47, BREBINA, MEHEDINȚI, BREBINA, jud. Mehedinți, cod poștal 225102.
TIT COM S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (17 iulie 2026), TIT COM S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Mehedinți

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4711 din Mehedinți, după cifra de afaceri.