FUNCTIONALIS COM S.R.L.
CUI RO5679981 · J05/1829/1994 · Les, Bihor
FUNCTIONALIS COM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Les, județul Bihor, înființată la 16 mai 1994 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J05/1829/1994. Activitatea principală, conform codului CAEN 4730, este „Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO5679981). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 3.573.471 lei, un profit net de 19.819 lei, 5 angajați.
Date de identificare FUNCTIONALIS COM S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO5679981
- Nr. Registrul Comerțului
- J05/1829/1994
- EUID
- ROONRC.J05/1829/1994
- Data înființării
- 16 mai 1994 (32 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 5
- Verificat la ANAF
- 8 aprilie 2026
Sediul social FUNCTIONALIS COM S.R.L.
- Adresă
- KM. 104, Les, jud. Bihor, cod poștal 417348
- Localitate
- Les
- Județ
- Bihor
Domeniul de activitate FUNCTIONALIS COM S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4730
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 8
- 4520
- 4671 – Comerț cu ridicata al autovehiculelor
- 4673 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 5510 – Hoteluri și alte facilități de cazare similare
- 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5590 – Alte servicii de cazare
Date de bilanț FUNCTIONALIS COM S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.573.471 lei | 19.819 lei | 1.073.299 lei | 554.635 lei | 5 |
| 2024 | 3.417.052 lei | 138.803 lei | 1.112.412 lei | 535.261 lei | 6 |
| 2023 | 4.201.288 lei | 40.385 lei | 1.043.234 lei | 414.823 lei | 6 |
| 2022 | 6.407.646 lei | 198.457 lei | 855.784 lei | 659.276 lei | 6 |
| 2021 | 4.806.920 lei | 260.159 lei | 1.098.383 lei | 417.748 lei | 6 |
- • Datoriile reprezintă 72% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere FUNCTIONALIS COM S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Fe••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru FUNCTIONALIS COM S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre FUNCTIONALIS COM S.R.L.
- Ce cod CAEN are FUNCTIONALIS COM S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei FUNCTIONALIS COM S.R.L. este 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4730 în CAEN Rev. 2.
- Este FUNCTIONALIS COM S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. FUNCTIONALIS COM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO5679981.
- Când a fost înființată FUNCTIONALIS COM S.R.L.?
- FUNCTIONALIS COM S.R.L. a fost înființată pe 16 mai 1994 și are o vechime de 32 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut FUNCTIONALIS COM S.R.L. în 2025?
- În 2025, FUNCTIONALIS COM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.573.471 lei și un profit net de 19.819 lei, cu 5 angajați.
- Cine este administratorul FUNCTIONALIS COM S.R.L.?
- Administratorul firmei FUNCTIONALIS COM S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Fe••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta FUNCTIONALIS COM S.R.L.?
- Leadero are pentru FUNCTIONALIS COM S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul FUNCTIONALIS COM S.R.L.?
- Sediul social al firmei FUNCTIONALIS COM S.R.L. este la adresa: KM. 104, Les, jud. Bihor, cod poștal 417348.
- FUNCTIONALIS COM S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), FUNCTIONALIS COM S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Bihor
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4730 din Bihor, după cifra de afaceri.
- DIALAND SRL · Oradea
- TRANSMAR SA · Marghita
- DIESELYAN SRL · Aleșd
- DESIRA IMPEX SRL · Beiuș
- EUROMASTER SRL · Oradea
- BEMINA SRL · Oradea
- AXON SPEDITION SRL · Aușeu
- MOKKATTI EXIM SRL · Marghita