ABIWELD SRL

CUI RO7152570 · J29/398/1995 · Câmpina, Prahova

În funcțiune

ABIWELD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Câmpina, județul Prahova, înființată la 17 martie 1995 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J29/398/1995. Activitatea principală, conform codului CAEN 4619, este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO7152570). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.529.272 lei, o pierdere netă de 165.716 lei, 4 angajați.

Date de identificare ABIWELD SRL

CUI / Cod fiscal
RO7152570
Nr. Registrul Comerțului
J29/398/1995
EUID
ROONRC.J29/398/1995
Data înființării
17 martie 1995 (31 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
4
Verificat la ANAF
24 iulie 2026

Sediul social ABIWELD SRL

Adresă
Str. ALEX. VLAHUȚĂ, Câmpina, jud. Prahova, cod poștal 105600
Localitate
Câmpina
Județ
Prahova

Domeniul de activitate ABIWELD SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Echivalent CAEN Rev. 2
4619,8299
Coduri CAEN secundare autorizate
11
  • 3319 – Repararea și întreținerea altor echipamente
  • 4321 – Lucrări de instalații electrice
  • 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329
  • 4612 – Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4663 – Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții
  • 4669
  • 4672 – Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4674
  • 9529 – Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Date de bilanț ABIWELD SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.529.272 lei−165.716 lei3.012.105 lei1.457.189 lei4
20241.719.639 lei−16.517 lei2.457.473 lei1.622.905 lei4
20231.828.457 lei−36.543 lei2.281.350 lei1.639.422 lei4
20221.693.257 lei−221.820 lei2.219.987 lei1.729.219 lei5
20212.271.188 lei66.845 lei2.597.861 lei1.951.039 lei5
  • Datoriile reprezintă 67% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 165.716 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 11% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ABIWELD SRL

Telefon 1
02•• ••• •••
Telefon 2
07•• ••• •••
Administrator
Si••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ABIWELD SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ABIWELD SRL

Ce cod CAEN are ABIWELD SRL?
Codul CAEN principal al firmei ABIWELD SRL este 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4619,8299 în CAEN Rev. 2.
Este ABIWELD SRL plătitoare de TVA?
Da. ABIWELD SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO7152570.
Când a fost înființată ABIWELD SRL?
ABIWELD SRL a fost înființată pe 17 martie 1995 și are o vechime de 31 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ABIWELD SRL în 2025?
În 2025, ABIWELD SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.529.272 lei și o pierdere netă de 165.716 lei, cu 4 angajați.
Cine este administratorul ABIWELD SRL?
Administratorul firmei ABIWELD SRL, conform Registrului Comerțului, este Si••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ABIWELD SRL?
Leadero are pentru ABIWELD SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ABIWELD SRL?
Sediul social al firmei ABIWELD SRL este la adresa: Str. ALEX. VLAHUȚĂ, Câmpina, jud. Prahova, cod poștal 105600.
ABIWELD SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (24 iulie 2026), ABIWELD SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Prahova

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4619 din Prahova, după cifra de afaceri.