ILDOR SERVICE SRL
CUI RO7480011 · J32/465/1995 · Sibiu, Sibiu
ILDOR SERVICE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sibiu, județul Sibiu, înființată la 7 iulie 1995 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/465/1995. Activitatea principală, conform codului CAEN 9511, este „Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO7480011). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 100 lei, 0 angajați.
Date de identificare ILDOR SERVICE SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO7480011
- Nr. Registrul Comerțului
- J32/465/1995
- EUID
- ROONRC.J32/465/1995
- Data înființării
- 7 iulie 1995 (31 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social ILDOR SERVICE SRL
- Adresă
- Municipiul Sibiu, ISLAZULUI 44, Sibiu, jud. Sibiu, cod poștal 550145
- Localitate
- Sibiu
- Județ
- Sibiu
Domeniul de activitate ILDOR SERVICE SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 7250
Date de bilanț ILDOR SERVICE SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | −100 lei | 0 lei | 33.319 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | −80 lei | 0 lei | 33.419 lei | - |
| 2023 | 0 lei | −160 lei | 0 lei | 33.499 lei | - |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 33.659 lei | - |
| 2021 | 0 lei | −80 lei | 0 lei | 33.659 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 0% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 100 lei.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ILDOR SERVICE SRL
- Administrator
- Il••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ILDOR SERVICE SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ILDOR SERVICE SRL
- Ce cod CAEN are ILDOR SERVICE SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ILDOR SERVICE SRL este 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev. 3).
- Este ILDOR SERVICE SRL plătitoare de TVA?
- Da. ILDOR SERVICE SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO7480011.
- Când a fost înființată ILDOR SERVICE SRL?
- ILDOR SERVICE SRL a fost înființată pe 7 iulie 1995 și are o vechime de 31 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ILDOR SERVICE SRL în 2025?
- În 2025, ILDOR SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 100 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul ILDOR SERVICE SRL?
- Administratorul firmei ILDOR SERVICE SRL, conform Registrului Comerțului, este Il••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul ILDOR SERVICE SRL?
- Sediul social al firmei ILDOR SERVICE SRL este la adresa: Municipiul Sibiu, ISLAZULUI 44, Sibiu, jud. Sibiu, cod poștal 550145.
- ILDOR SERVICE SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), ILDOR SERVICE SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Sibiu
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9511 din Sibiu, după cifra de afaceri.
- SPEED TOTAL S.R.L. · Sibiu
- DAVEL DESIGN SRL · Avrig
- PRINT SHOP SOLUTIONS SRL · Sibiu
- DYNHO PRINT S.R.L. · Sibiu
- SITAX M 21 SRL · Sibiu
- XPERT PRINT TECH SRL · Sibiu
- MATERIA MYSOFT S.R.L. · MEDIAS
- BETCONSTRUCT SRL · Sibiu