IRIMEXIM SRL
CUI 8463574 · J1996000642168 · Răcari, Dolj
IRIMEXIM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Răcari, județul Dolj, înființată la 7 mai 1996 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1996000642168. Activitatea principală, conform codului CAEN 4727, este „Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 96.563 lei, un profit net de 10.268 lei, 0 angajați.
Date de identificare IRIMEXIM SRL
- CUI / Cod fiscal
- 8463574
- Nr. Registrul Comerțului
- J1996000642168
- EUID
- ROONRC.J1996000642168
- Data înființării
- 7 mai 1996 (30 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 11 iulie 2026
Sediul social IRIMEXIM SRL
- Adresă
- Str Vasile Alecsandri 45, Răcari, DOLJ, Răcari, jud. Dolj, cod poștal 207109
- Localitate
- Răcari
- Județ
- Dolj
Domeniul de activitate IRIMEXIM SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4727 – Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4729,4781,4791,4799
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Date de bilanț IRIMEXIM SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96.563 lei | 10.268 lei | 1.064 lei | 16.366 lei | 0 |
| 2024 | 85.458 lei | 7.106 lei | 1.139 lei | 13.204 lei | - |
| 2023 | 68.695 lei | 5.618 lei | 1.103 lei | 12.099 lei | - |
| 2022 | 90.930 lei | 6.782 lei | 1.121 lei | 13.480 lei | - |
| 2021 | 71.251 lei | 6.942 lei | 1.882 lei | 13.698 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 6% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 13% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere IRIMEXIM SRL
- Administrator
- Ră••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru IRIMEXIM SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre IRIMEXIM SRL
- Ce cod CAEN are IRIMEXIM SRL?
- Codul CAEN principal al firmei IRIMEXIM SRL este 4727 – Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4729,4781,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
- Este IRIMEXIM SRL plătitoare de TVA?
- Nu. IRIMEXIM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 8463574, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată IRIMEXIM SRL?
- IRIMEXIM SRL a fost înființată pe 7 mai 1996 și are o vechime de 30 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut IRIMEXIM SRL în 2025?
- În 2025, IRIMEXIM SRL a raportat o cifră de afaceri de 96.563 lei și un profit net de 10.268 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul IRIMEXIM SRL?
- Administratorul firmei IRIMEXIM SRL, conform Registrului Comerțului, este Ră••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul IRIMEXIM SRL?
- Sediul social al firmei IRIMEXIM SRL este la adresa: Str Vasile Alecsandri 45, Răcari, DOLJ, Răcari, jud. Dolj, cod poștal 207109.
- IRIMEXIM SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (11 iulie 2026), IRIMEXIM SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Dolj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4727 din Dolj, după cifra de afaceri.
- TIME KAFFEE SRL · Cârcea
- ALSIBIOCOM SRL · Craiova
- MATIKA YKL SRL · Craiova
- NOURISH GREEN FOOD S.R.L. · Cârcea
- FIVA STROIE S.R.L. · Craiova
- XPILL-MED S.R.L. · CRAIOVA
- DUMCOR BEAUTY S.R.L. · Municipiul Craiova
- NDCCOMP S.R.L. · Craiova