INDUSTRIAL PLAST SRL
CUI 8523072 · J1996000768088 · Brașov, Brașov
INDUSTRIAL PLAST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Brașov, județul Brașov, înființată la 24 mai 1996 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1996000768088. Activitatea principală, conform codului CAEN 4684, este „Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 5.226.286 lei, un profit net de 435.314 lei, 10 angajați.
Date de identificare INDUSTRIAL PLAST SRL
- CUI / Cod fiscal
- 8523072
- Nr. Registrul Comerțului
- J1996000768088
- EUID
- ROONRC.J1996000768088
- Data înființării
- 24 mai 1996 (30 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 10
- Verificat la ANAF
- 30 iunie 2026
Sediul social INDUSTRIAL PLAST SRL
- Adresă
- Municipiul Brașov, GRIVIȚEI 1K, Brașov, jud. Brașov
- Localitate
- Brașov
- Județ
- Brașov
Domeniul de activitate INDUSTRIAL PLAST SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4684 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4674
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 0510 – Extracția cărbunelui superior (PCS=>23865 kJ/kg)
Date de bilanț INDUSTRIAL PLAST SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.226.286 lei | 435.314 lei | 300.973 lei | 615.805 lei | 10 |
| 2024 | 6.019.297 lei | 758.615 lei | 251.666 lei | 935.051 lei | 9 |
| 2023 | 5.087.031 lei | 511.863 lei | 264.122 lei | 686.436 lei | 10 |
| 2022 | 5.607.966 lei | 733.544 lei | 84.153 lei | 904.573 lei | 10 |
| 2021 | 4.835.035 lei | 631.883 lei | 84.085 lei | 801.029 lei | 10 |
- • Datoriile reprezintă 33% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 13% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere INDUSTRIAL PLAST SRL
- Telefon 1
- 02•• ••• •••
- Telefon 2
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ma••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru INDUSTRIAL PLAST SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre INDUSTRIAL PLAST SRL
- Ce cod CAEN are INDUSTRIAL PLAST SRL?
- Codul CAEN principal al firmei INDUSTRIAL PLAST SRL este 4684 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4674 în CAEN Rev. 2.
- Este INDUSTRIAL PLAST SRL plătitoare de TVA?
- Nu. INDUSTRIAL PLAST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 8523072, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată INDUSTRIAL PLAST SRL?
- INDUSTRIAL PLAST SRL a fost înființată pe 24 mai 1996 și are o vechime de 30 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut INDUSTRIAL PLAST SRL în 2025?
- În 2025, INDUSTRIAL PLAST SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.226.286 lei și un profit net de 435.314 lei, cu 10 angajați.
- Cine este administratorul INDUSTRIAL PLAST SRL?
- Administratorul firmei INDUSTRIAL PLAST SRL, conform Registrului Comerțului, este Ma••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta INDUSTRIAL PLAST SRL?
- Leadero are pentru INDUSTRIAL PLAST SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul INDUSTRIAL PLAST SRL?
- Sediul social al firmei INDUSTRIAL PLAST SRL este la adresa: Municipiul Brașov, GRIVIȚEI 1K, Brașov, jud. Brașov.
- INDUSTRIAL PLAST SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (30 iunie 2026), INDUSTRIAL PLAST SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Brașov
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4684 din Brașov, după cifra de afaceri.
- INSTAL-DAC SRL · Brașov
- INSTAL CARPATICA SRL · Brașov
- TOPMET BEST SRL · Făgăraș
- ERATA IMPEX S.R.L. · Brasov
- GELDBACH FITINGURI SI FLANSE S.R.L. · Sat Prejmer, Comuna Prejmer
- KRONCIC SRL · Brașov
- ELTECHIM S.R.L. · Brasov
- AA-SOLUTIONS RO S.R.L. · Municipiul Brașov