IMAR SERV S.R.L.

CUI 9369738 · J34/160/1997 · Rosiori de Vede, Teleorman

În funcțiune

IMAR SERV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Rosiori de Vede, județul Teleorman, înființată la 16 aprilie 1997 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J34/160/1997. Activitatea principală, conform codului CAEN 4391, este „Activități de zidărie". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2020, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.

Date de identificare IMAR SERV S.R.L.

CUI / Cod fiscal
9369738
Nr. Registrul Comerțului
J34/160/1997
EUID
ROONRC.J34/160/1997
Data înființării
16 aprilie 1997 (29 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
26 august 2026

Sediul social IMAR SERV S.R.L.

Adresă
B-dul Sfanta Vineri 52A, Rosiori de Vede, TELEORMAN, Rosiori de Vede, jud. Teleorman, cod poștal 145100
Localitate
Rosiori de Vede
Județ
Teleorman

Domeniul de activitate IMAR SERV S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4391 – Activități de zidărie
Echivalent CAEN Rev. 2
4399
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 5262

Date de bilanț IMAR SERV S.R.L.

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20200 lei0 lei39.470 lei-39.470 lei-
  • Capitaluri proprii negative în 2020: -39.470 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere IMAR SERV S.R.L.

Administrator
Al••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru IMAR SERV S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre IMAR SERV S.R.L.

Ce cod CAEN are IMAR SERV S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei IMAR SERV S.R.L. este 4391 – Activități de zidărie (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4399 în CAEN Rev. 2.
Este IMAR SERV S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. IMAR SERV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 9369738, fără prefixul RO).
Când a fost înființată IMAR SERV S.R.L.?
IMAR SERV S.R.L. a fost înființată pe 16 aprilie 1997 și are o vechime de 29 ani.
Ce cifră de afaceri a avut IMAR SERV S.R.L. în 2020?
În 2020, IMAR SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei.
Cine este administratorul IMAR SERV S.R.L.?
Administratorul firmei IMAR SERV S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Al••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul IMAR SERV S.R.L.?
Sediul social al firmei IMAR SERV S.R.L. este la adresa: B-dul Sfanta Vineri 52A, Rosiori de Vede, TELEORMAN, Rosiori de Vede, jud. Teleorman, cod poștal 145100.
IMAR SERV S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 august 2026), IMAR SERV S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Teleorman

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4391 din Teleorman, după cifra de afaceri.