DUCATO TRANS S.R.L.
CUI RO12320181 · J20/751/1999 · SÂNTUHALM, Hunedoara
DUCATO TRANS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din SÂNTUHALM, județul Hunedoara, înființată la 18 octombrie 1999 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J20/751/1999. Activitatea principală, conform codului CAEN 4939, este „Alte transporturi terestre de călători n.c.a.". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO12320181). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 856.032 lei, o pierdere netă de 38.052 lei, 4 angajați.
Date de identificare DUCATO TRANS S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO12320181
- Nr. Registrul Comerțului
- J20/751/1999
- EUID
- ROONRC.J20/751/1999
- Data înființării
- 18 octombrie 1999 (26 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 4
- Verificat la ANAF
- 29 august 2026
Sediul social DUCATO TRANS S.R.L.
- Adresă
- Municipiul Deva, 16B, SÂNTUHALM, jud. Hunedoara, cod poștal 330004
- Localitate
- SÂNTUHALM
- Județ
- Hunedoara
Domeniul de activitate DUCATO TRANS S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4939
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4671 – Comerț cu ridicata al autovehiculelor
Date de bilanț DUCATO TRANS S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 856.032 lei | −38.052 lei | 505.881 lei | 97.068 lei | 4 |
| 2024 | 536.481 lei | −69.855 lei | 223.067 lei | 135.120 lei | 3 |
| 2023 | 657.037 lei | 32.621 lei | 289.794 lei | 204.975 lei | 4 |
| 2022 | 701.213 lei | 60.787 lei | 161.967 lei | 172.354 lei | 4 |
| 2021 | 374.434 lei | −3.085 lei | 114.931 lei | 111.567 lei | 4 |
- ▲ Datoriile reprezintă 85% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 38.052 lei.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 60% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere DUCATO TRANS S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Şt••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru DUCATO TRANS S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre DUCATO TRANS S.R.L.
- Ce cod CAEN are DUCATO TRANS S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei DUCATO TRANS S.R.L. este 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4939 în CAEN Rev. 2.
- Este DUCATO TRANS S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. DUCATO TRANS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO12320181.
- Când a fost înființată DUCATO TRANS S.R.L.?
- DUCATO TRANS S.R.L. a fost înființată pe 18 octombrie 1999 și are o vechime de 26 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut DUCATO TRANS S.R.L. în 2025?
- În 2025, DUCATO TRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 856.032 lei și o pierdere netă de 38.052 lei, cu 4 angajați.
- Cine este administratorul DUCATO TRANS S.R.L.?
- Administratorul firmei DUCATO TRANS S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Şt••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta DUCATO TRANS S.R.L.?
- Leadero are pentru DUCATO TRANS S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul DUCATO TRANS S.R.L.?
- Sediul social al firmei DUCATO TRANS S.R.L. este la adresa: Municipiul Deva, 16B, SÂNTUHALM, jud. Hunedoara, cod poștal 330004.
- DUCATO TRANS S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (29 august 2026), DUCATO TRANS S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Hunedoara
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4939 din Hunedoara, după cifra de afaceri.
- CRISOLDO CO S.R.L. · HUNEDOARA
- ZMK SRL · Petroșani
- BOGDYTRANS MULTISERV SRL · Păuliș
- ADRIANA CONTRASIMPEX S.R.L. · ANINOASA
- BEST TRAVEL LINE S.R.L. · Brad
- LONDO BCD TOUR SRL · Aninoasa
- ANDYRUX ADINA SRL · Baia de Criș
- COCOTA COMIMPEX SRL · LUPENI