GALDUM IMPORT EXPORT SRL

CUI RO1327680 · J29/1931/1992 · Mizil, Prahova

În funcțiune

GALDUM IMPORT EXPORT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mizil, județul Prahova, înființată la 27 mai 1992 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J29/1931/1992. Activitatea principală, conform codului CAEN 4941, este „Transporturi rutiere de mărfuri". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO1327680). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 58.365.200 lei, un profit net de 14.815 lei, 101 angajați.

Date de identificare GALDUM IMPORT EXPORT SRL

CUI / Cod fiscal
RO1327680
Nr. Registrul Comerțului
J29/1931/1992
EUID
ROONRC.J29/1931/1992
Data înființării
27 mai 1992 (34 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
101
Verificat la ANAF
24 iulie 2026

Sediul social GALDUM IMPORT EXPORT SRL

Adresă
Oraș Mizil, Str. FEFELEI 67, Mizil, jud. Prahova, cod poștal 105800
Localitate
Mizil
Județ
Prahova

Domeniul de activitate GALDUM IMPORT EXPORT SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
Echivalent CAEN Rev. 2
4941
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 2825 – Fabricarea echipamentelor de ventilație și frigorifice, exceptând echipamentele de uz casnic

Date de bilanț GALDUM IMPORT EXPORT SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202558.365.200 lei14.815 lei17.021.991 lei6.217.270 lei101
202455.882.082 lei139.080 lei16.250.565 lei6.892.456 lei101
202354.021.808 lei472.171 lei16.502.012 lei7.213.375 lei113
202259.830.077 lei442.558 lei15.371.967 lei7.510.345 lei108
202146.116.913 lei19.677 lei9.947.488 lei7.617.787 lei108
  • Datoriile reprezintă 74% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere GALDUM IMPORT EXPORT SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Du••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru GALDUM IMPORT EXPORT SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre GALDUM IMPORT EXPORT SRL

Ce cod CAEN are GALDUM IMPORT EXPORT SRL?
Codul CAEN principal al firmei GALDUM IMPORT EXPORT SRL este 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4941 în CAEN Rev. 2.
Este GALDUM IMPORT EXPORT SRL plătitoare de TVA?
Da. GALDUM IMPORT EXPORT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO1327680.
Când a fost înființată GALDUM IMPORT EXPORT SRL?
GALDUM IMPORT EXPORT SRL a fost înființată pe 27 mai 1992 și are o vechime de 34 ani.
Ce cifră de afaceri a avut GALDUM IMPORT EXPORT SRL în 2025?
În 2025, GALDUM IMPORT EXPORT SRL a raportat o cifră de afaceri de 58.365.200 lei și un profit net de 14.815 lei, cu 101 angajați.
Cine este administratorul GALDUM IMPORT EXPORT SRL?
Administratorul firmei GALDUM IMPORT EXPORT SRL, conform Registrului Comerțului, este Du••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta GALDUM IMPORT EXPORT SRL?
Leadero are pentru GALDUM IMPORT EXPORT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul GALDUM IMPORT EXPORT SRL?
Sediul social al firmei GALDUM IMPORT EXPORT SRL este la adresa: Oraș Mizil, Str. FEFELEI 67, Mizil, jud. Prahova, cod poștal 105800.
GALDUM IMPORT EXPORT SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (24 iulie 2026), GALDUM IMPORT EXPORT SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Prahova

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4941 din Prahova, după cifra de afaceri.