TEAMROM SRL

CUI RO18479497 · J26/392/2006 · Răcarii de Jos, Dolj

În funcțiune

TEAMROM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Răcarii de Jos, județul Dolj, înființată la 14 martie 2006 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/392/2006. Activitatea principală, conform codului CAEN 1410, este „Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO18479497). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 2.980.020 lei, un profit net de 37.150 lei, 37 angajați.

Date de identificare TEAMROM SRL

CUI / Cod fiscal
RO18479497
Nr. Registrul Comerțului
J26/392/2006
EUID
ROONRC.J26/392/2006
Data înființării
14 martie 2006 (20 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
37
Verificat la ANAF
1 august 2026

Sediul social TEAMROM SRL

Adresă
Str. MARIN SORESCU, Răcarii de Jos, jud. Dolj, cod poștal 207109
Localitate
Răcarii de Jos
Județ
Dolj

Domeniul de activitate TEAMROM SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
1410 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
Echivalent CAEN Rev. 2
1413,1414,1419,1431,1439
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 5142

Date de bilanț TEAMROM SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20252.980.020 lei37.150 lei683.359 lei718.297 lei37
20245.696.175 lei−210.257 lei573.925 lei1.213.682 lei56
20237.580.795 lei355.462 lei388.877 lei1.911.465 lei73
20227.477.022 lei637.767 lei498.730 lei2.254.995 lei69
20216.864.607 lei807.640 lei776.960 lei2.259.700 lei65
  • Datoriile reprezintă 47% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 48% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TEAMROM SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Pe••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TEAMROM SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TEAMROM SRL

Ce cod CAEN are TEAMROM SRL?
Codul CAEN principal al firmei TEAMROM SRL este 1410 – Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1413,1414,1419,1431,1439 în CAEN Rev. 2.
Este TEAMROM SRL plătitoare de TVA?
Da. TEAMROM SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO18479497.
Când a fost înființată TEAMROM SRL?
TEAMROM SRL a fost înființată pe 14 martie 2006 și are o vechime de 20 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TEAMROM SRL în 2025?
În 2025, TEAMROM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.980.020 lei și un profit net de 37.150 lei, cu 37 angajați.
Cine este administratorul TEAMROM SRL?
Administratorul firmei TEAMROM SRL, conform Registrului Comerțului, este Pe••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta TEAMROM SRL?
Leadero are pentru TEAMROM SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul TEAMROM SRL?
Sediul social al firmei TEAMROM SRL este la adresa: Str. MARIN SORESCU, Răcarii de Jos, jud. Dolj, cod poștal 207109.
TEAMROM SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (1 august 2026), TEAMROM SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Dolj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1410 din Dolj, după cifra de afaceri.