COWERI PREST SRL
CUI 24950636 · J51/13/2009 · CĂLĂRAȘI, Călărași
COWERI PREST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din CĂLĂRAȘI, județul Călărași, înființată la 14 ianuarie 2009 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J51/13/2009. Activitatea principală, conform codului CAEN 6492, este „Alte activități de creditare". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 766.507 lei, un profit net de 170.472 lei, 0 angajați.
Date de identificare COWERI PREST SRL
- CUI / Cod fiscal
- 24950636
- Nr. Registrul Comerțului
- J51/13/2009
- EUID
- ROONRC.J51/13/2009
- Data înființării
- 14 ianuarie 2009 (17 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 3 iulie 2026
Sediul social COWERI PREST SRL
- Adresă
- Str. PESCĂRUȘI 61, Călărași, CĂLĂRAȘI, CĂLĂRAȘI, jud. Călărași, cod poștal 910162
- Localitate
- CĂLĂRAȘI
- Județ
- Călărași
Domeniul de activitate COWERI PREST SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6492 – Alte activități de creditare
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 6492,6499
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 4
- 3212 – Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase
- 4777 – Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 9525 – Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor
Date de bilanț COWERI PREST SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 766.507 lei | 170.472 lei | 4.799.962 lei | 1.553.708 lei | 0 |
| 2024 | 578.262 lei | 168.018 lei | 4.686.198 lei | 1.383.236 lei | - |
| 2023 | 524.180 lei | 94.841 lei | 2.283.710 lei | 1.215.218 lei | - |
| 2022 | 457.407 lei | 120.267 lei | 1.945.548 lei | 1.120.377 lei | - |
| 2021 | 540.774 lei | 166.284 lei | 1.633.667 lei | 1.000.110 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 76% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 33% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere COWERI PREST SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ma••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru COWERI PREST SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre COWERI PREST SRL
- Ce cod CAEN are COWERI PREST SRL?
- Codul CAEN principal al firmei COWERI PREST SRL este 6492 – Alte activități de creditare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6492,6499 în CAEN Rev. 2.
- Este COWERI PREST SRL plătitoare de TVA?
- Nu. COWERI PREST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 24950636, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată COWERI PREST SRL?
- COWERI PREST SRL a fost înființată pe 14 ianuarie 2009 și are o vechime de 17 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut COWERI PREST SRL în 2025?
- În 2025, COWERI PREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 766.507 lei și un profit net de 170.472 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul COWERI PREST SRL?
- Administratorul firmei COWERI PREST SRL, conform Registrului Comerțului, este Ma••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta COWERI PREST SRL?
- Leadero are pentru COWERI PREST SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul COWERI PREST SRL?
- Sediul social al firmei COWERI PREST SRL este la adresa: Str. PESCĂRUȘI 61, Călărași, CĂLĂRAȘI, CĂLĂRAȘI, jud. Călărași, cod poștal 910162.
- COWERI PREST SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (3 iulie 2026), COWERI PREST SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Călărași
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6492 din Călărași, după cifra de afaceri.
- MERRYSAN CASH S.R.L. · Sat Curcani, Comuna Curcani
- REAL GOLD SRL · Călărași
- EASY LOAN SRL · Oltenița
- CASA DE AJUTOR RECIPROC A PENSIONARILOR OLTENITA · Oltenița
- SILVER & GOLD SRL · Calarasi
- VIOVAL GOLD S.R.L. · Budești
- CASA DE AJUTOR RECIPROC MUNICIPAL OLTENITA · Oltenița
- C.A.R. A SALARIATILOR "CONSID" CALARASI · Călărași