PRIPAN SRL

CUI RO26020125 · J32/784/2009 · Municipiul Sibiu, Sibiu

În funcțiune

PRIPAN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Sibiu, județul Sibiu, înființată la 22 septembrie 2009 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/784/2009. Activitatea principală, conform codului CAEN 4941, este „Transporturi rutiere de mărfuri". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO26020125). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 15.748.049 lei, un profit net de 1.134.715 lei, 58 angajați.

Date de identificare PRIPAN SRL

CUI / Cod fiscal
RO26020125
Nr. Registrul Comerțului
J32/784/2009
EUID
ROONRC.J32/784/2009
Data înființării
22 septembrie 2009 (16 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
58
Verificat la ANAF
15 iunie 2026

Sediul social PRIPAN SRL

Adresă
Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Municipiul Sibiu, jud. Sibiu
Localitate
Municipiul Sibiu
Județ
Sibiu

Domeniul de activitate PRIPAN SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
Echivalent CAEN Rev. 2
4941
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 1071 – Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Date de bilanț PRIPAN SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202515.748.049 lei1.134.715 lei3.190.219 lei5.539.665 lei58
202412.028.583 lei297.525 lei4.369.668 lei5.111.172 lei58
20239.248.988 lei765.677 lei3.010.393 lei4.813.457 lei30
20225.742.785 lei1.036.781 lei1.121.153 lei4.047.780 lei20
20212.094.299 lei330.602 lei621.759 lei3.010.999 lei12
  • Datoriile reprezintă 37% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 31% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere PRIPAN SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Pr••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru PRIPAN SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre PRIPAN SRL

Ce cod CAEN are PRIPAN SRL?
Codul CAEN principal al firmei PRIPAN SRL este 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4941 în CAEN Rev. 2.
Este PRIPAN SRL plătitoare de TVA?
Da. PRIPAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO26020125.
Când a fost înființată PRIPAN SRL?
PRIPAN SRL a fost înființată pe 22 septembrie 2009 și are o vechime de 16 ani.
Ce cifră de afaceri a avut PRIPAN SRL în 2025?
În 2025, PRIPAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 15.748.049 lei și un profit net de 1.134.715 lei, cu 58 angajați.
Cine este administratorul PRIPAN SRL?
Administratorul firmei PRIPAN SRL, conform Registrului Comerțului, este Pr••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta PRIPAN SRL?
Leadero are pentru PRIPAN SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul PRIPAN SRL?
Sediul social al firmei PRIPAN SRL este la adresa: Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Municipiul Sibiu, jud. Sibiu.
PRIPAN SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (15 iunie 2026), PRIPAN SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sibiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4941 din Sibiu, după cifra de afaceri.