SURI SPED SRL
CUI RO27252751 · J26/507/2010 · TÎRGU MUREȘ, Mureș
SURI SPED SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din TÎRGU MUREȘ, județul Mureș, înființată la 6 august 2010 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J26/507/2010. Activitatea principală, conform codului CAEN 4941, este „Transporturi rutiere de mărfuri". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO27252751). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 13.636.533 lei, un profit net de 1.157.467 lei, 18 angajați.
Date de identificare SURI SPED SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO27252751
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/507/2010
- EUID
- ROONRC.J26/507/2010
- Data înființării
- 6 august 2010 (16 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 18
- Verificat la ANAF
- 8 aprilie 2026
Sediul social SURI SPED SRL
- Adresă
- Comuna Sâncraiu de Mureș, MARGARETELOR 1, TÎRGU MUREȘ, jud. Mureș, cod poștal 547525
- Localitate
- TÎRGU MUREȘ
- Județ
- Mureș
Domeniul de activitate SURI SPED SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4941
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Date de bilanț SURI SPED SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.636.533 lei | 1.157.467 lei | 6.043.191 lei | 3.221.793 lei | 18 |
| 2024 | 10.602.371 lei | 184.276 lei | 4.572.600 lei | 2.351.400 lei | 16 |
| 2023 | 12.026.800 lei | 476.964 lei | 5.844.761 lei | 2.773.603 lei | 21 |
| 2022 | 13.268.078 lei | 693.130 lei | 6.860.743 lei | 2.928.857 lei | 23 |
| 2021 | 10.847.011 lei | 1.247.936 lei | 5.017.723 lei | 3.450.213 lei | 23 |
- • Datoriile reprezintă 66% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 29% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere SURI SPED SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ne••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru SURI SPED SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre SURI SPED SRL
- Ce cod CAEN are SURI SPED SRL?
- Codul CAEN principal al firmei SURI SPED SRL este 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4941 în CAEN Rev. 2.
- Este SURI SPED SRL plătitoare de TVA?
- Da. SURI SPED SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO27252751.
- Când a fost înființată SURI SPED SRL?
- SURI SPED SRL a fost înființată pe 6 august 2010 și are o vechime de 16 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut SURI SPED SRL în 2025?
- În 2025, SURI SPED SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.636.533 lei și un profit net de 1.157.467 lei, cu 18 angajați.
- Cine este administratorul SURI SPED SRL?
- Administratorul firmei SURI SPED SRL, conform Registrului Comerțului, este Ne••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta SURI SPED SRL?
- Leadero are pentru SURI SPED SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul SURI SPED SRL?
- Sediul social al firmei SURI SPED SRL este la adresa: Comuna Sâncraiu de Mureș, MARGARETELOR 1, TÎRGU MUREȘ, jud. Mureș, cod poștal 547525.
- SURI SPED SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), SURI SPED SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Mureș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4941 din Mureș, după cifra de afaceri.
- OVERSIZE TRANSPORT S.R.L. · Municipiul Târgu Mureș
- BHS TRANS SRL · Vidrasău
- BERACA SRL · Tîrgu Mureș
- BLEMA TRANS SRL · Târnăveni
- EMY SPECIAL TRANSPORTS S.R.L. · Municipiul Târgu Mureș
- ALEXTRANS S.R.L. · Comuna Ogra
- MC TRANS SRL · Tîrgu Mureș
- KRAFT LOGISTIC SRL · Sighișoara