COMBATANT EXCHANGE SRL
CUI 28850923 · J38/385/2011 · Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
COMBATANT EXCHANGE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată la 12 iulie 2011 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J38/385/2011. Activitatea principală, conform codului CAEN 6612, este „Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.
Date de identificare COMBATANT EXCHANGE SRL
- CUI / Cod fiscal
- 28850923
- Nr. Registrul Comerțului
- J38/385/2011
- EUID
- ROONRC.J38/385/2011
- Data înființării
- 12 iulie 2011 (15 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 2 august 2026
Sediul social COMBATANT EXCHANGE SRL
- Adresă
- Str. CAROL I, Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea
- Localitate
- Râmnicu Vâlcea
- Județ
- Vâlcea
Domeniul de activitate COMBATANT EXCHANGE SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6612 – Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 6612
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 6619 – Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
Date de bilanț COMBATANT EXCHANGE SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 147.856 lei | 678.941 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | −81 lei | 147.406 lei | 678.941 lei | - |
| 2023 | 56.101 lei | 37.138 lei | 147.347 lei | 679.022 lei | - |
| 2022 | 15.660 lei | 2.204 lei | 146.553 lei | 641.884 lei | - |
| 2021 | 86.675 lei | 70.351 lei | 149.493 lei | 639.680 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 18% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere COMBATANT EXCHANGE SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Că••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru COMBATANT EXCHANGE SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre COMBATANT EXCHANGE SRL
- Ce cod CAEN are COMBATANT EXCHANGE SRL?
- Codul CAEN principal al firmei COMBATANT EXCHANGE SRL este 6612 – Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6612 în CAEN Rev. 2.
- Este COMBATANT EXCHANGE SRL plătitoare de TVA?
- Nu. COMBATANT EXCHANGE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 28850923, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată COMBATANT EXCHANGE SRL?
- COMBATANT EXCHANGE SRL a fost înființată pe 12 iulie 2011 și are o vechime de 15 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut COMBATANT EXCHANGE SRL în 2025?
- În 2025, COMBATANT EXCHANGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul COMBATANT EXCHANGE SRL?
- Administratorul firmei COMBATANT EXCHANGE SRL, conform Registrului Comerțului, este Că••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta COMBATANT EXCHANGE SRL?
- Leadero are pentru COMBATANT EXCHANGE SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul COMBATANT EXCHANGE SRL?
- Sediul social al firmei COMBATANT EXCHANGE SRL este la adresa: Str. CAROL I, Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea.
- COMBATANT EXCHANGE SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (2 august 2026), COMBATANT EXCHANGE SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Vâlcea
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6612 din Vâlcea, după cifra de afaceri.
- OPTIM EXCHANGE SRL · Râmnicu Vâlcea
- INTERSTIL SRL · Râmnicu Vâlcea
- SERMIRAV EXCHANGE SRL · Râmnicu Vâlcea
- VALUTEX SRL · Municipiul Râmnicu Vâlcea
- CASH & GO S.R.L. · Râmnicu Vâlcea
- TONIC EXCHANGE SRL · Râmnicu Vâlcea
- ROCO EXCHANGE S.R.L. · RÎMNICU VÎLCEA
- CEBALUX S.R.L. · Pripoara