CORINA EXPRESS LINE SRL
CUI RO30322571 · J30/424/2012 · Satu Mare, Satu Mare
CORINA EXPRESS LINE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată la 15 iunie 2012 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/424/2012. Activitatea principală, conform codului CAEN 4939, este „Alte transporturi terestre de călători n.c.a.". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO30322571). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 5.082.015 lei, un profit net de 88.470 lei, 14 angajați.
Date de identificare CORINA EXPRESS LINE SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO30322571
- Nr. Registrul Comerțului
- J30/424/2012
- EUID
- ROONRC.J30/424/2012
- Data înființării
- 15 iunie 2012 (14 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 14
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social CORINA EXPRESS LINE SRL
- Adresă
- Municipiul Satu Mare, AUREL VLAICU 125/A, Satu Mare, jud. Satu Mare, cod poștal 440122
- Localitate
- Satu Mare
- Județ
- Satu Mare
Domeniul de activitate CORINA EXPRESS LINE SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4939
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4932 – Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Date de bilanț CORINA EXPRESS LINE SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.082.015 lei | 88.470 lei | 3.449.853 lei | 3.267.517 lei | 14 |
| 2024 | 5.203.286 lei | −259.530 lei | 4.414.590 lei | 3.261.139 lei | 17 |
| 2023 | 6.581.370 lei | 548.413 lei | 3.694.576 lei | 3.516.932 lei | 17 |
| 2022 | 6.483.464 lei | 289.140 lei | 4.217.756 lei | 2.968.519 lei | 20 |
| 2021 | 5.467.912 lei | 174.048 lei | 3.628.721 lei | 2.331.476 lei | 21 |
- • Datoriile reprezintă 53% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere CORINA EXPRESS LINE SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Li••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru CORINA EXPRESS LINE SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre CORINA EXPRESS LINE SRL
- Ce cod CAEN are CORINA EXPRESS LINE SRL?
- Codul CAEN principal al firmei CORINA EXPRESS LINE SRL este 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4939 în CAEN Rev. 2.
- Este CORINA EXPRESS LINE SRL plătitoare de TVA?
- Da. CORINA EXPRESS LINE SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO30322571.
- Când a fost înființată CORINA EXPRESS LINE SRL?
- CORINA EXPRESS LINE SRL a fost înființată pe 15 iunie 2012 și are o vechime de 14 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut CORINA EXPRESS LINE SRL în 2025?
- În 2025, CORINA EXPRESS LINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.082.015 lei și un profit net de 88.470 lei, cu 14 angajați.
- Cine este administratorul CORINA EXPRESS LINE SRL?
- Administratorul firmei CORINA EXPRESS LINE SRL, conform Registrului Comerțului, este Li••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta CORINA EXPRESS LINE SRL?
- Leadero are pentru CORINA EXPRESS LINE SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul CORINA EXPRESS LINE SRL?
- Sediul social al firmei CORINA EXPRESS LINE SRL este la adresa: Municipiul Satu Mare, AUREL VLAICU 125/A, Satu Mare, jud. Satu Mare, cod poștal 440122.
- CORINA EXPRESS LINE SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), CORINA EXPRESS LINE SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Satu Mare
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4939 din Satu Mare, după cifra de afaceri.
- EXCLUSIV LV SRL · Municipiul Satu Mare
- SEPTIMIU SRL · Municipiul Satu Mare
- EDMEEA TRANS SRL · Satu Mare
- ARNI SOL TRANS SRL · Păulești
- BLANDORY S.R.L. · ANDRID
- MC DANIELS S.R.L. · Satu Mare
- ADI & CRIS SRL · Satu Mare
- SPRINTERCRIS S.R.L. · PISCOLT