MASSMOBEL SRL
CUI 31517008 · J5/646/2013 · Mihai Bravu, Bihor
MASSMOBEL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mihai Bravu, județul Bihor, înființată la 16 aprilie 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J5/646/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 3109, este „Fabricarea de mobilă n.c.a.". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 600.081 lei, un profit net de 10.533 lei, 1 angajat.
Date de identificare MASSMOBEL SRL
- CUI / Cod fiscal
- 31517008
- Nr. Registrul Comerțului
- J5/646/2013
- EUID
- ROONRC.J5/646/2013
- Data înființării
- 16 aprilie 2013 (13 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 27 iunie 2026
Sediul social MASSMOBEL SRL
- Adresă
- MIHAI BRAVU, Mihai Bravu, jud. Bihor, cod poștal 417237
- Localitate
- Mihai Bravu
- Județ
- Bihor
Domeniul de activitate MASSMOBEL SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 5
- 1610
- 3101
- 3102
- 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- 9003
Date de bilanț MASSMOBEL SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 600.081 lei | 10.533 lei | 937.257 lei | 27.987 lei | 1 |
| 2024 | 69.412 lei | 35.891 lei | 1.230.926 lei | 17.454 lei | 1 |
| 2023 | 389.285 lei | 28.970 lei | 762.351 lei | -18.437 lei | 1 |
| 2022 | 237.863 lei | 12.792 lei | 775.208 lei | -47.407 lei | 1 |
| 2021 | 507.102 lei | 49.988 lei | 542.329 lei | -60.199 lei | 1 |
- ▲ Datoriile reprezintă 97% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 765% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere MASSMOBEL SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Br••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru MASSMOBEL SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre MASSMOBEL SRL
- Ce cod CAEN are MASSMOBEL SRL?
- Codul CAEN principal al firmei MASSMOBEL SRL este 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev. 3).
- Este MASSMOBEL SRL plătitoare de TVA?
- Nu. MASSMOBEL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 31517008, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată MASSMOBEL SRL?
- MASSMOBEL SRL a fost înființată pe 16 aprilie 2013 și are o vechime de 13 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut MASSMOBEL SRL în 2025?
- În 2025, MASSMOBEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 600.081 lei și un profit net de 10.533 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul MASSMOBEL SRL?
- Administratorul firmei MASSMOBEL SRL, conform Registrului Comerțului, este Br••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta MASSMOBEL SRL?
- Leadero are pentru MASSMOBEL SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul MASSMOBEL SRL?
- Sediul social al firmei MASSMOBEL SRL este la adresa: MIHAI BRAVU, Mihai Bravu, jud. Bihor, cod poștal 417237.
- MASSMOBEL SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 iunie 2026), MASSMOBEL SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Bihor
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3109 din Bihor, după cifra de afaceri.
- CLASS FURN ROMANIA S.R.L. · Sat Săbolciu, Comuna Săcădat
- ADA FABRICA DE MOBILA SRL · SALONTA
- VALFURNITURE SRL · Borod
- ZAOR STUDIO FURNITURE SRL · Sălard
- MARVIK DELAMARE SRL · Oradea
- VERTICAL WOOD S.R.L. · Teleac
- ALCORA IMPORT EXPORT SRL · Oradea
- BRISO IMPEX SRL · Beiuș