UNICPIM 84 SRL

CUI RO36269981 · J2016000532182 · Bălești, Gorj

În funcțiune

UNICPIM 84 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Bălești, județul Gorj, înființată la 1 iulie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2016000532182. Activitatea principală, conform codului CAEN 4312, este „Lucrări de pregătire a terenului". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO36269981). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 2.561.269 lei, un profit net de 388.246 lei, 13 angajați.

Date de identificare UNICPIM 84 SRL

CUI / Cod fiscal
RO36269981
Nr. Registrul Comerțului
J2016000532182
EUID
ROONRC.J2016000532182
Data înființării
1 iulie 2016 (10 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
13
Verificat la ANAF
13 iulie 2026

Sediul social UNICPIM 84 SRL

Adresă
239, Bălești, jud. Gorj
Localitate
Bălești
Județ
Gorj

Domeniul de activitate UNICPIM 84 SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4312 – Lucrări de pregătire a terenului
Echivalent CAEN Rev. 2
4312
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 3312 – Repararea și întreținerea mașinilor

Date de bilanț UNICPIM 84 SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20252.561.269 lei388.246 lei896.904 lei2.111.908 lei13
20242.236.692 lei544.706 lei632.720 lei1.947.214 lei12
20231.643.207 lei380.198 lei292.521 lei1.484.031 lei11
20221.916.228 lei1.088.900 lei358.977 lei1.104.648 lei11
2021531.293 lei52.525 lei286.456 lei48.622 lei8
  • Datoriile reprezintă 30% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 15% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere UNICPIM 84 SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Pu••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru UNICPIM 84 SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre UNICPIM 84 SRL

Ce cod CAEN are UNICPIM 84 SRL?
Codul CAEN principal al firmei UNICPIM 84 SRL este 4312 – Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4312 în CAEN Rev. 2.
Este UNICPIM 84 SRL plătitoare de TVA?
Da. UNICPIM 84 SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO36269981.
Când a fost înființată UNICPIM 84 SRL?
UNICPIM 84 SRL a fost înființată pe 1 iulie 2016 și are o vechime de 10 ani.
Ce cifră de afaceri a avut UNICPIM 84 SRL în 2025?
În 2025, UNICPIM 84 SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.561.269 lei și un profit net de 388.246 lei, cu 13 angajați.
Cine este administratorul UNICPIM 84 SRL?
Administratorul firmei UNICPIM 84 SRL, conform Registrului Comerțului, este Pu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta UNICPIM 84 SRL?
Leadero are pentru UNICPIM 84 SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul UNICPIM 84 SRL?
Sediul social al firmei UNICPIM 84 SRL este la adresa: 239, Bălești, jud. Gorj.
UNICPIM 84 SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (13 iulie 2026), UNICPIM 84 SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Gorj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4312 din Gorj, după cifra de afaceri.