STEMI BILDING S.R.L.

CUI RO39903543 · J25/474/2018 · Gura Văii, Mehedinți

În funcțiune

STEMI BILDING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Gura Văii, județul Mehedinți, înființată la 21 septembrie 2018 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J25/474/2018. Activitatea principală, conform codului CAEN 4120, este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO39903543). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 9.338.845 lei, un profit net de 2.448.419 lei, 20 angajați.

Date de identificare STEMI BILDING S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO39903543
Nr. Registrul Comerțului
J25/474/2018
EUID
ROONRC.J25/474/2018
Data înființării
21 septembrie 2018 (7 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
20
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social STEMI BILDING S.R.L.

Adresă
Str. JIDO?TI?EI 35, Gura Văii, MEHEDINȚI, Gura Văii, jud. Mehedinți, cod poștal 220002
Localitate
Gura Văii
Județ
Mehedinți

Domeniul de activitate STEMI BILDING S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 – Lucrări de instalații electrice
  • 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329
  • 4331 – Lucrări de ipsoserie
  • 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339

Date de bilanț STEMI BILDING S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20259.338.845 lei2.448.419 lei1.601.937 lei2.487.865 lei20
20245.811.717 lei1.604.256 lei1.919.000 lei1.604.456 lei18
20232.948.104 lei98.125 lei841.360 lei311.673 lei27
20222.426.803 lei408.598 lei416.926 lei408.798 lei21
20211.671.959 lei127.730 lei291.868 lei628.453 lei18
  • Datoriile reprezintă 39% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 61% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere STEMI BILDING S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Dă••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru STEMI BILDING S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre STEMI BILDING S.R.L.

Ce cod CAEN are STEMI BILDING S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei STEMI BILDING S.R.L. este 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev. 3).
Este STEMI BILDING S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. STEMI BILDING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO39903543.
Când a fost înființată STEMI BILDING S.R.L.?
STEMI BILDING S.R.L. a fost înființată pe 21 septembrie 2018 și are o vechime de 7 ani.
Ce cifră de afaceri a avut STEMI BILDING S.R.L. în 2025?
În 2025, STEMI BILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.338.845 lei și un profit net de 2.448.419 lei, cu 20 angajați.
Cine este administratorul STEMI BILDING S.R.L.?
Administratorul firmei STEMI BILDING S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Dă••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta STEMI BILDING S.R.L.?
Leadero are pentru STEMI BILDING S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul STEMI BILDING S.R.L.?
Sediul social al firmei STEMI BILDING S.R.L. este la adresa: Str. JIDO?TI?EI 35, Gura Văii, MEHEDINȚI, Gura Văii, jud. Mehedinți, cod poștal 220002.
STEMI BILDING S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), STEMI BILDING S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Mehedinți

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4120 din Mehedinți, după cifra de afaceri.