AQEBA DISPATCH S.R.L.
CUI 46592598 · J22/2900/2022 · Municipiul Iași, Iași
AQEBA DISPATCH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Iași, județul Iași, înființată la 4 august 2022 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J22/2900/2022. Activitatea principală, conform codului CAEN 5229, este „Alte activități anexe transporturilor". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.
Date de identificare AQEBA DISPATCH S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 46592598
- Nr. Registrul Comerțului
- J22/2900/2022
- EUID
- ROONRC.J22/2900/2022
- Data înființării
- 4 august 2022 (4 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social AQEBA DISPATCH S.R.L.
- Adresă
- ROMAN VODĂ 5, Municipiul Iași, jud. Iași, cod poștal 700574
- Localitate
- Municipiul Iași
- Județ
- Iași
Domeniul de activitate AQEBA DISPATCH S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 5229 – Alte activități anexe transporturilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
Date de bilanț AQEBA DISPATCH S.R.L.
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere AQEBA DISPATCH S.R.L.
- Administrator
- Ţe••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru AQEBA DISPATCH S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre AQEBA DISPATCH S.R.L.
- Ce cod CAEN are AQEBA DISPATCH S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei AQEBA DISPATCH S.R.L. este 5229 – Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev. 3).
- Este AQEBA DISPATCH S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. AQEBA DISPATCH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 46592598, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată AQEBA DISPATCH S.R.L.?
- AQEBA DISPATCH S.R.L. a fost înființată pe 4 august 2022 și are o vechime de 4 ani.
- Cine este administratorul AQEBA DISPATCH S.R.L.?
- Administratorul firmei AQEBA DISPATCH S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ţe••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul AQEBA DISPATCH S.R.L.?
- Sediul social al firmei AQEBA DISPATCH S.R.L. este la adresa: ROMAN VODĂ 5, Municipiul Iași, jud. Iași, cod poștal 700574.
- AQEBA DISPATCH S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), AQEBA DISPATCH S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Iași
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5229 din Iași, după cifra de afaceri.
- LOGICTRANS DISTRIBUŢIE S.R.L. · Iași
- EUROPASPED LOGISTICS SRL · Tomești
- FAIRE CLAIRE SPEDITION S.R.L. · Municipiul Iași
- WOLFSTAL SPEDITION S.R.L. · Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului
- SIGURA-RO S.R.L. · Municipiul Iași
- BRIO PRO LOGISTIC S.R.L. · Sat Belcești, Comuna Belcești
- LTD EXPRESS HOLDING S.R.L. · Municipiul Iași
- NESTOR TRANSPORTE S.R.L. · Municipiul Iași