BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49991461 · J9/276/2024 · Sat Urleasca, Comuna Traian, Brăila
BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Urleasca, Comuna Traian, județul Brăila, înființată la 23 aprilie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J9/276/2024. Activitatea principală, conform codului CAEN 4312, este „Lucrări de pregătire a terenului". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 205.900 lei, un profit net de 108.985 lei, 2 angajați.
Date de identificare BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 49991461
- Nr. Registrul Comerțului
- J9/276/2024
- EUID
- ROONRC.J9/276/2024
- Data înființării
- 23 aprilie 2024 (2 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 2
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.
- Adresă
- DOI COCOȘI 2, Sat Urleasca, Comuna Traian, jud. Brăila, cod poștal 817178
- Localitate
- Sat Urleasca, Comuna Traian
- Județ
- Brăila
Domeniul de activitate BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4312
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 9
- 0161 – Activități auxiliare pentru producția vegetală
- 4311 – Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4391 – Activități de zidărie
- 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4673 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4799
Date de bilanț BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 205.900 lei | 108.985 lei | 30.497 lei | 109.613 lei | 2 |
| 2024 | 40.000 lei | 428 lei | 44.922 lei | 628 lei | 2 |
- • Datoriile reprezintă 22% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 415% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Bî••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.
- Ce cod CAEN are BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. este 4312 – Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4312 în CAEN Rev. 2.
- Este BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 49991461, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.?
- BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată pe 23 aprilie 2024 și are o vechime de 2 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
- În 2025, BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 205.900 lei și un profit net de 108.985 lei, cu 2 angajați.
- Cine este administratorul BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.?
- Administratorul firmei BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Bî••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.?
- Leadero are pentru BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L.?
- Sediul social al firmei BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. este la adresa: DOI COCOȘI 2, Sat Urleasca, Comuna Traian, jud. Brăila, cod poștal 817178.
- BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), BLC MARMIH CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Brăila
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4312 din Brăila, după cifra de afaceri.
- STALGEN CONS SRL · Municipiul Brăila
- FLORIN IMPEX COM SRL · Cazasu
- NELVIAR INVEST SRL · Movila Miresii
- MIDASTEF CONS S.R.L. · Municipiul Brăila
- ACHYMZENY CONS S.R.L. · Sat Țepes Vodă, Comuna Movila Miresii
- COLNITO CONS S.R.L. · Sat Zăvoaia, Comuna Zăvoaia
- ARSEBOCA ROLE STIL S.R.L. · BRAILA
- PETIMIN TRANS SRL · GROPENI