PETER CONF TURISM SRL
CUI 548411 · J14/527/1991 · Sfântu Gheorghe, Covasna
PETER CONF TURISM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sfântu Gheorghe, județul Covasna, înființată la 10 septembrie 1991 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J14/527/1991. Activitatea principală, conform codului CAEN 4941, este „Transporturi rutiere de mărfuri". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 3.672.968 lei, un profit net de 141.284 lei, 9 angajați.
Date de identificare PETER CONF TURISM SRL
- CUI / Cod fiscal
- 548411
- Nr. Registrul Comerțului
- J14/527/1991
- EUID
- ROONRC.J14/527/1991
- Data înființării
- 10 septembrie 1991 (34 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 9
- Verificat la ANAF
- 8 iulie 2026
Sediul social PETER CONF TURISM SRL
- Adresă
- Str. GHIOCEILOR, Sfântu Gheorghe, jud. Covasna, cod poștal 520051
- Localitate
- Sfântu Gheorghe
- Județ
- Covasna
Domeniul de activitate PETER CONF TURISM SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4941
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 5229
Date de bilanț PETER CONF TURISM SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.672.968 lei | 141.284 lei | 1.441.300 lei | 329.511 lei | 9 |
| 2024 | 4.152.970 lei | 19.929 lei | 1.740.860 lei | 588.227 lei | 10 |
| 2023 | 4.050.872 lei | 260.230 lei | 2.009.535 lei | 923.298 lei | 10 |
| 2022 | 4.632.963 lei | 363.548 lei | 1.082.082 lei | 963.067 lei | 9 |
| 2021 | 3.472.676 lei | 533.652 lei | 1.301.819 lei | 849.520 lei | 7 |
- ▲ Datoriile reprezintă 81% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 12% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere PETER CONF TURISM SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Ba••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru PETER CONF TURISM SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre PETER CONF TURISM SRL
- Ce cod CAEN are PETER CONF TURISM SRL?
- Codul CAEN principal al firmei PETER CONF TURISM SRL este 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4941 în CAEN Rev. 2.
- Este PETER CONF TURISM SRL plătitoare de TVA?
- Nu. PETER CONF TURISM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 548411, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată PETER CONF TURISM SRL?
- PETER CONF TURISM SRL a fost înființată pe 10 septembrie 1991 și are o vechime de 34 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut PETER CONF TURISM SRL în 2025?
- În 2025, PETER CONF TURISM SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.672.968 lei și un profit net de 141.284 lei, cu 9 angajați.
- Cine este administratorul PETER CONF TURISM SRL?
- Administratorul firmei PETER CONF TURISM SRL, conform Registrului Comerțului, este Ba••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta PETER CONF TURISM SRL?
- Leadero are pentru PETER CONF TURISM SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul PETER CONF TURISM SRL?
- Sediul social al firmei PETER CONF TURISM SRL este la adresa: Str. GHIOCEILOR, Sfântu Gheorghe, jud. Covasna, cod poștal 520051.
- PETER CONF TURISM SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (8 iulie 2026), PETER CONF TURISM SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Covasna
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4941 din Covasna, după cifra de afaceri.
- HOPE SPED" SRL · Sfântu Gheorghe
- INT. TRANSPORTE POPOVICI SRL · Sfântu Gheorghe
- TRAMAR" SA · Sfântu Gheorghe
- CAPITALY TAXI SRL · Sfântu Gheorghe
- HORVATH & VANCSA TRANS S.R.L. · SFÂNTU GHEORGHE
- EMANICKOLT S.R.L. · Covasna
- PRODUCTIE SI COMERCIALA "TRIO-IMPEX" SRL · Bodoc
- COMERT "SLAGER" SRL · Târgu Secuiesc