SELENA IMPEX SRL

CUI RO679980 · J31/349/1992 · Sălaj, Sălaj

În funcțiune

SELENA IMPEX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sălaj, județul Sălaj, înființată la 5 august 1992 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J31/349/1992. Activitatea principală, conform codului CAEN 4321, este „Lucrări de instalații electrice". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO679980). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 757.824 lei, un profit net de 102.588 lei, 4 angajați.

Date de identificare SELENA IMPEX SRL

CUI / Cod fiscal
RO679980
Nr. Registrul Comerțului
J31/349/1992
EUID
ROONRC.J31/349/1992
Data înființării
5 august 1992 (34 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA din 1 aprilie 1994
Angajați (ultimul bilanț)
4
Verificat la ANAF
13 mai 2026

Sediul social SELENA IMPEX SRL

Adresă
2/A, Sălaj, Sat Aghireș, Comuna Meseșenii de Jos, Sălaj, jud. Sălaj, cod poștal 4739
Localitate
Sălaj
Județ
Sălaj

Domeniul de activitate SELENA IMPEX SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4321 – Lucrări de instalații electrice
Echivalent CAEN Rev. 2
4321

Date de bilanț SELENA IMPEX SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025757.824 lei102.588 lei111.334 lei106.439 lei4
2024746.890 lei29.437 lei187.897 lei146.674 lei3
2023356.355 lei6.684 lei122.596 lei117.238 lei3
2022446.819 lei23.601 lei97.755 lei260.554 lei4
2021683.595 lei76.925 lei118.759 lei236.953 lei4
  • Datoriile reprezintă 51% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere SELENA IMPEX SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Bo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru SELENA IMPEX SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre SELENA IMPEX SRL

Ce cod CAEN are SELENA IMPEX SRL?
Codul CAEN principal al firmei SELENA IMPEX SRL este 4321 – Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4321 în CAEN Rev. 2.
Este SELENA IMPEX SRL plătitoare de TVA?
Da. SELENA IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 1994, cu codul fiscal RO679980.
Când a fost înființată SELENA IMPEX SRL?
SELENA IMPEX SRL a fost înființată pe 5 august 1992 și are o vechime de 34 ani.
Ce cifră de afaceri a avut SELENA IMPEX SRL în 2025?
În 2025, SELENA IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 757.824 lei și un profit net de 102.588 lei, cu 4 angajați.
Cine este administratorul SELENA IMPEX SRL?
Administratorul firmei SELENA IMPEX SRL, conform Registrului Comerțului, este Bo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta SELENA IMPEX SRL?
Leadero are pentru SELENA IMPEX SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul SELENA IMPEX SRL?
Sediul social al firmei SELENA IMPEX SRL este la adresa: 2/A, Sălaj, Sat Aghireș, Comuna Meseșenii de Jos, Sălaj, jud. Sălaj, cod poștal 4739.
SELENA IMPEX SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (13 mai 2026), SELENA IMPEX SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sălaj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4321 din Sălaj, după cifra de afaceri.