ROMCODA SRL
CUI RO8468091 · J37/213/1996 · Bârlad, Vaslui
ROMCODA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Bârlad, județul Vaslui, înființată la 17 mai 1996 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J37/213/1996. Activitatea principală, conform codului CAEN 2223, este „Fabricarea de uși și ferestre din material plastic". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO8468091). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 2.018.577 lei, un profit net de 70.331 lei, 4 angajați.
Date de identificare ROMCODA SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO8468091
- Nr. Registrul Comerțului
- J37/213/1996
- EUID
- ROONRC.J37/213/1996
- Data înființării
- 17 mai 1996 (30 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 4
- Verificat la ANAF
- 2 august 2026
Sediul social ROMCODA SRL
- Adresă
- Str. IULIU MANIU, Bârlad, jud. Vaslui, cod poștal 731218
- Localitate
- Bârlad
- Județ
- Vaslui
Domeniul de activitate ROMCODA SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 2223
Date de bilanț ROMCODA SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.018.577 lei | 70.331 lei | 26.235 lei | 1.118.180 lei | 4 |
| 2024 | 2.350.806 lei | 99.857 lei | 86.621 lei | 1.047.849 lei | 5 |
| 2023 | 1.802.289 lei | 51.164 lei | 38.186 lei | 947.992 lei | 6 |
| 2022 | 1.778.919 lei | 24.071 lei | 41.972 lei | 896.829 lei | 7 |
| 2021 | 1.421.167 lei | 8.639 lei | 30.275 lei | 872.757 lei | 8 |
- • Datoriile reprezintă 2% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 14% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ROMCODA SRL
- Telefon
- 03•• ••• •••
- Administrator
- Tu••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ROMCODA SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ROMCODA SRL
- Ce cod CAEN are ROMCODA SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ROMCODA SRL este 2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2223 în CAEN Rev. 2.
- Este ROMCODA SRL plătitoare de TVA?
- Da. ROMCODA SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO8468091.
- Când a fost înființată ROMCODA SRL?
- ROMCODA SRL a fost înființată pe 17 mai 1996 și are o vechime de 30 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ROMCODA SRL în 2025?
- În 2025, ROMCODA SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.018.577 lei și un profit net de 70.331 lei, cu 4 angajați.
- Cine este administratorul ROMCODA SRL?
- Administratorul firmei ROMCODA SRL, conform Registrului Comerțului, este Tu••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ROMCODA SRL?
- Leadero are pentru ROMCODA SRL un număr de telefon (03•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ROMCODA SRL?
- Sediul social al firmei ROMCODA SRL este la adresa: Str. IULIU MANIU, Bârlad, jud. Vaslui, cod poștal 731218.
- ROMCODA SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (2 august 2026), ROMCODA SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Vaslui
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2223 din Vaslui, după cifra de afaceri.
- GEAVAS SRL · Vaslui
- MAJESTIC SRL · Bârlad
- TERRA IDEAL S.R.L. · Vaslui
- LIVASTI SRL · Vaslui
- GABIANO ROZZO S.R.L. · Bârlad
- EMY-COST SRL · Murgeni
- PICOPLAST S.R.L. · VULTURESTI
- ITAL SERR S.R.L. · Sat Puiești, Comuna Puiești